Jak Duanwood Reishi a cordyceps pomáhá pejskům 5/5 (17)

Jak Duanwood Reishi a cordyceps pomáhá pejskům

Jak Duanwood Reishi a cordyceps pomáhá pejskům

Přišel nám dopis i fotografií jednoho našeho zákazníka z řad čtyřnohých přátel člověka. Vyjímečně tedy tuto uživatelskou zkušenost uvádíme formou článku.
Vážení dvojnožci, chci vám říci svůj příběh. Jsem jeden z “miláčků” českých rodin. Kříženec vlčáka z labradorem, kterého si vzali z útulku. Ve 12ti letech jsme dostal dle laboratoře censored sliných žláz. Bulky na krku praskly a po určité době se rána zacelila. Dostal jsme Prednison a na naději … před… Po Prednisonu jsem nabíral na váze a tak byly váhou ohroženy klouby a můj pohyb. Pan veterinář Prednison odstavil a měl jsem pouze včelí propolis. Panička si prostudovala dostupné knihy o čínské medicíně – našla Duanwood Reishi a Cordyceps – koupila mi tyto dvě houby, které jsem začal každý den v kapslích užívat. Dnes je tomu už 13 měsíců, jsem čiperný, plný života a zřejmě zdráv. Je mi 13 let. Ať žije čínská medicína a jako prevenci ji budu užívat celý zbytek života.
Zdraví velký černý pes Sorbon s paničkou I.H.
 

Ohodnoťte článek

Redakce webu Superionherbs.cz: zobrazit autory.

3 komentáře v “Jak Duanwood Reishi a cordyceps pomáhá pejskům

  1. f.jirina píše:

    Dobrý den dáváte Reishi i pejskům? Mám zlatého retrívra, na jaře trpí alergii a to pak podáváme analergin a Theofillin na dýchání, myslíte, že by mu mohla houba také pomoci? a případně která?
    děkuji za cené rady.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *