Zobrazuji všech 10 výsledků

Produkty z tradiční čínské medicíny (TCM)

Tradiční čínská medicína (TCM) je několik tisíc let starý systém, který pečuje o duševní i fyzickou stránku zdraví. Komplexní systém je založen na snaze předcházet rozvoji onemocnění, aby se dosáhlo důležité harmonie a rovnováhy.

Přístup ke každému člověku je individuální. Mezi hlavní metody patří fytoterapie, akupunktura, masáže, cvičení a dietetika (strava podle konstituce člověka a příslušného ročního období).

Speciální receptury TCM využívají speciální bylinné odvary sestavené přímo podle zdravotního stavu klienta. Péče je vždy celková a zaměřuje se na odstranění příčiny nemoci, nejen na vymizení příznaků.

Objevte speciální receptury vycházející z TCM

790 

Extrakty z hub

BetaGlukan MaxCell

480 
830 
350 
590 

TCM speciální receptury

DANSHEN Q10 cardio

790 

TCM speciální receptury

HE SHOU WU – Power Balancer

790 

TCM speciální receptury

Saffron, brain and neuro balancer

790 
750 
249 

TCM speciální receptury

Tradiční čínská medicína se dívá na člověka jako na nedílnou součást přírody, takže veškeré její zákony se projevují i v nitru člověka. Zdraví člověka pak ovlivňuje nemoc, která je patologickou nerovnováhou a nesouladem činnosti mezi orgány.

TCM pomáhá upevnit stav organismu

Nabízíme několik speciálních receptur, které využívají poznatků tradiční čínské medicíny. Například BetaGlukan MaxCell a HE SHOU WU – Power Balancer, Ashwagandha.