Zobrazuji všechny 3 výsledky

Produkty z hub Reishi – Lesklokorky lesklé

Vyberte si z naší nabídky tři produktů z Reishi. Všechny produkty jsou vyráběny pouze z Duanwood Red Reishi. Jedná se nejúčinnější odrůdu Reishi s vysokým obsahem účinných látek jako jsou polysacharidy a triterpeny. Duanwood Red Reishi se pěstuje tradičním způsobem v horských oblastech Číny – roste po dobu 12 měsíců na dlouhých dřevěných kmenech. Kvalita takové Reishi je stejná jako u divoce rostoucích hub Reishi.

Naše produkty se vyrábí pouze z Duanwood Red Reishi

Extrakt z Duanwood Red Reishi

Extrakt připravený vícestupňovou extrakcí obsahuje přes 40 % polysacharidů a 4 % triterpenoidů a zajišťuje tak vysokou účinnost produktu. Vhodný jako základní terapie Reishi. Pro posílení účinnosti je vhodné kombinovat se sporovým práškem z Reishi.

Sporový prášek z Duanwood Red Reishi

100% sporový prášek z 12měsíční houby. Sporový prášek je esencí Reishi, díky níž se houba rozmnožuje. Jedná se o nejcennější část Ganodermy – na 1000 kg hub se získá cca 1 kg spóru. Sporový prášek je za studena mechanicky dezintegrovaný na 98,7 %. Obsahuje polysacharidy, adenosin, triterpenoidy a proteiny. Jedná se o supervýživu a je vhodné ho kombinovat s extraktem z Reishi.

Triterpen Max

Extrakt z Duanwood Red Reishi s vysokou koncentrací triterpenoidů. 5× vyšší obsah triterpenoidů než standardní extrakt. Obsahuje více než 20 % triterpenoidů. Vhodný jako doplněk k základnímu extraktu nebo sporovému prášku z Reishi pro podporu při závažnějších diagnózách.