faq

Vaše nejčastější dotazy a naše odpovědi

Pokud máte dotaz bez váhání náskontaktujte ZDE.

Dotazy k nákupu

Jaké jsou ceny poštovného?
doprava-zdarma
 • Při objednávce nad 1000 Kč poštovné hradíme my - tj. je pro vás ZDARMA.
 • U objednávek do 1000 Kč na dobírku je poštovné 90 Kč a při plabě kartou nebo předem na náš účet 60 Kč.
Jak rychle mi zásilka bude doručena?
rychla-doprava
 •  Při odeslání objednávky do 16 hodin, vám bude zásilka doručena následující pracovní den.
Nabízíte 100% záruku - jak přesně to funguje?
100zaruka1
 • Funguje to přesně tak jak to je myšleno a napsáno. Pokud vám náš produkt nebude vyhovovat, tak nám ho prostě pošlete zpět a my vám uhradíme cenu, kterou jste za něj zaplatili.
 • Bez jakéhokoliv dotazování a okamžitě.
Jsou produkty certifikované?
sgs gmp haccp
 • Ano naše produkty mají příslušné certifikáty a povolení pro prodej v České republice.
 • Navíc všechny naše produkty jsou vyráběny v souladu s nejpřísnějšími standarty GMP, HACCP, GAP, ISO více ZDE
Jak funguje věrnostní systém?
vernostni
 • Za každou objednávku vám připíšeme na účet stanovený počet bodů. Tyto body můžete při příští objednávce využít ke snížení ceny nákupu. Více o se o systému dovíte ZDE.
 • Jediné co je třeba je při první objednávce založit účet - což provedete jedním klinutím myši  na zatržítko "Vytvořit účet" (viz obrázek). Vše pak už funguje automaticky.
  vytvorit-ucet
Jak fungují odměny za doporučení?
odmenyzadoporučení
 • Pokud někdo nakoupí díky vašemu doporučení, odměníme vás určitým počtem bodů na váš účet. Ty pak můžete použít ke snížení ceny dalšího nákupu.
 • Pokud by jste chtěli dostávat odměny v peněžní formě, přihlašte se do našeho affilate systému ZDE.
Co je to affiliate systém?
affiliate
 • Systém díky kterému za každého přivedeného zákazníka od nás dostanete odměnu.
 • Náš systém si pamatuje všechny zákazníky, které jste doporučili a vyplatí vám odměnu i z každého jejich opakovaného nákupu.
 • Navíc používáme dvoustupňový systém, což znamená, že pokud se některý z vašich zákazníků stane zároveň naším affilate partnerem, tak dostanete i odměnu z nákupů jím přivedených zákazníků!
 • Doporučování je velmi snadné- Podívejte se na video návod ZDE.
 • Pro registraci do systému vyplňte prosím tento formulář.

Dotazy k užívání produktů

Na jak dlouho vydrží jedno balení Duanwood Reishi?
Díky velmi vysokému obsahu polysacharidů (více než 40 %) a triterpenoidů (více než 4 %) stačí pro preventivní užívání 1 tobolka denně ráno na lačno. Balení tak vystačí na 3 měsíce. Pro léčbu specifických nemocí je třeba užít vyšší dávku případně kombinovat několik produktů. Kontaktujte nás, rádi vám poradíme.
Je možné různé medicinální houby kombinovat?
Je to velmi vhodné především pro posilování imunitního systému. Vhodné kombinace jsou: Duanwood Red Reishi Extrakt + Duanwood Red Reishi Spor Duanwood Red Reishi Extrakt + Cordyceps Extra Strong Duanwood Red Reishi Extrakt + Sibiřská Čaga Duanwood Red Reishi Extrakt + Hericium Duanwood Red Reishi Extrakt + Shiitake
Pro podrobný přehled doporučujeme využít Tabulku účinků tabulka účinků medicinálních hub
Za jakou dobu pocítím účinek hub?
Toto velice záleží od konkrétního organizmu, jeho aktuálního stavu ale i citlivosti. Někteří zákazníci nám hlásí zlepšení po několika dnech užívání. U chronických nemocí se výrazná zlepšení projevují po dvou až třech měsících užívání. Jedna z pouček tradiční čínské medicíny říká: „Kolik roků nemoc trvá, tolik měsíců se léčí”.
Je lepší užívat medicinální houby na lačno nebo s jídlem?
Medicinální houby je vhodné užívat na lačno. Optimální odstup od jídla je 20 min před jídlem či 30 min po jídle. Tak se dosáhne maximálního využití účinných látek obsažených v extraktu. Kapsle je vhodné dostatečně zapít obyčejnou vodou či slabým čajem. Nezapomínejte dodržovat přiměřený pitný režim. Jedinou vyjímkou je užívání Triterpenmaxu - ten je lepší užít společně s menším jídlem obsahujícím tuk - ideální je kvalitní polévka. Triterpeny se totiž vážou na tuk. Vzhledem k obsahu 20 % triterpenů je vhodné užívat Triterpenmax s menším jídlem nebo 20-30 minut po jídle.
Je nutné dělat v užívání pauzy a po jaké době?
Medicinální houby, které prodáváme jsou vhodné k dlouhodobému užívání. Ideální je užívat 3 měsíce a poté udělat 10-14 dní pauzu a znovu užívat 3 měsíce. Někdy se osvědčuje užívat 5 dní a poté udělat 2 dny pauzu a v těchto cyklech pokračovat dlouhodobě. Je důležité naslouchat svému tělu a podle toho užívání upravit. Aby extrakt začal působit na buněčné úrovni je třeba dostatečně dlouhá doba užívání - minimálně 90-100 dní.
Mohu si vybrat produkt sám nebo je třeba se poradit s lékařem?
U méně závažných problémů si můžete vybrat produkt podle tabulky účinků ZDE. U závažných problémů je vhodné se poradit s odborníkem, který účinkům medicinálních hub rozumí. Pro získání rady použijte tlačítko poradit se před nákupem
Jsou produkty z hub vhodné pro děti?
Ano, ale je třeba upravit dávku přiměřeně k věku. Např. děti ve věku od sedmi do desíti let by měly užívat polovinu doporučené denní dávky. Je možné tobolku s extraktem rozpojit a extrakt zalít horkou vodou, tak aby se dokonale rozpustil. Vzniklý nápoj lze pomocí lžíce rozdělit do několika dávek a ty vmíchat do čaje nebo jiného nápoje, který má dítě v oblibě.
Mohu produkty z hub užívat společně s dalšími doplňky stravy?
Ano. Jen u produktů s obsahem vlákniny je třeba dodržet odstup alespoň 1 hodinu. Byla by škoda, aby léčivé působení cenného extraktu odešlo střevním traktem společně s vlákninou. Pokud chcete užívat produkty z hub společně s Chitomaxem a nebo Fenuprimem je ideální ráno na lačno užít houbový produkt a Fenuprim nebo Chitomax užívat s obědem a večeří.
Jak je to s užíváním hub během chemoterapie?
Medicinální houby jsou velmi vhodné pro užívání i během chemoterapie. Ideální je začít s užíváním ještě před zahájením chemoterapie. Nejen, že se zmírní vedlejší projevy chemoterapie, ale celkový efekt léčby se zesílí. To samé se týká i radioterapie. Užívání hub při chemoteripii i radioterapii vždy konzultujte s ošetřujícím lékařem!
Pokud mi Reishi začne zabírat na hypertenzi, mohu vysadit léky, které mi předepsal lékař?
Ne. Léky vám může vysadit pouze lékař, který vám je předepsal.
Jsem vegetarián - z čeho jsou vyrobené vaše tobolky?
Naše tobolky jsou vyrobené z hydroxypropylmethylceluozy. I když název zní složitě jedná se o prostou celuozu s čistou vodou. Jde o nejmodernější tobolky bez jakýchkoliv přidaných látek vhodné pro vegetariány i vegany. HPMC tobolky jsou dvoudílné tobolky složené z Hydroxypropylmethyl celulózy. Vzhledem k tomu, že jsou tyto tobolky výhradně rostlinného původu, plně vyhovují kulturním, náboženským a stravovacím zvykům různých cílových skupin.

HPMC tobolky - výhody

 • Neobsahují škrob
 • Neobsahují lepek
 • Neobsahují konzervanty
 • Čistě přírodní forma
 • Respektují striktní dietní programy
 • Vhodné pro vegetariány
 • Certifikáty Kosher a Halal
 • Velmi vhodné pro přírodní produkty
Obsahují vaše extrakty nějaké konzervační látky nebo jiné přídavné látky?
Nikoliv. U všech našich produktů se jedná o 100% čisté extrakty. Nepoužíváme žádné konzervanty ani přídavné látky. Mnoho firem tyto látky používá kvůli trvanlivosti nebo, aby se jim lépe plnily tobolky. Naše extrakty jsou díky vysokému obsahu polysacharidů vysoce trvanlivé a pro plnění používáme nejmodernější farmaceutické technologie. Proč tělu dodávat další zátěž - má jí v dnešní době z okolí víc než dost. To je i jeden z důvodů proč zásadně nepoužíváme tablety - ty jsou totiž vždy plné různých plnidel a konzervantů. Pokud chcete mít s léčivých hub užitek neužívejte je nikdy v formě tablet. Ale vždy pouze 100% čistý extrakt.