Velkoobchodní spolupráce

Máte vlastní ordinaci, kamennou prodejnu nebo internetový obchod a rádi byste u nás nakupovali za velkoobchodní ceny, abyste rozšířili váš sortiment? Zakládáte si na výběru těch nejkvalitnějších produktů pro vaše klienty? Staňte se naším partnerem a odebírejte rostlinné extrakty za velkoobchodní ceny. Připravíme vám nabídku přímo na míru!

Pro koho je velkoobchodní prodej určen?

  • Kamenné prodejny a e-shopy se zdravou výživou či s výživovými doplňky
  • Ordinace alternativní medicíny
  • Přírodní lékárny a apatyky
  • Wellness či fitness centra
  • Terapeuti TČM či prodejci čínských bylin

Proč spolupracovat právě s námi?

Nabízíme preparáty SuperionHerbs, zaštítěné britskou firmou Pharmacopea. Naše extrakty z hub a bylin i suroviny pro přípravu dalších produktů z naší nabídky pocházejí z těch nejčistších oblastí naší planety. Tyto prvotřídní suroviny se zpracovávají za pomoci nejmodernějších technologií. Výsledkem jsou vysoce kvalitní extrakty se silnou účinností, které splňují ty nejpřísnější kvalitativní a bezpečnostní podmínky (certifikáty GMP, HACCP, GAP, ISO). Můžete se tedy spolehnout, že vašim zákazníkům nabídnete opravdu to nejlepší.

Jak se stát naším partnerem?

Abyste se mohli stát naším velkoobchodním odběratelem, kontaktujte nás, prosím, pomocí níže uvedeného formuláře. V případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat.

Těšíme se na spolupráci.
Váš tým Superionherbs

Formulář pro velkoobchodní odběr