O nás

Ředitelem a spolumajitelem Pharmacopea CZ s.r.o. je Pavel Štěpka. Je mu 47 let. O přírodní medicínu se zajímá aktivně od mládí. Mezi jeho dalši zájmy patří zenový budhismus a bojová umění. V roce 1993 se podílel na založeni SEZA – Středoevropská zenová asociace a aktivně se podílel na její činnosti a rozvoji více než deset let. V letech 2003 až 2009 díky osudu pravidelně navštěvoval jihovýchodní Asii – Indii a Čínu. Indická Bombaj se na osm let stala jeho druhým domovem. Většinu míst odkud pocházejí produkty Superionherbs osobně navštívil. Mezi jeho koníčky patří brazilské jiujitsu, kayaking, windsurfing, šachy a překládání duchovní literatury.    

bg_image

Martina Stoklasová
Vedoucí pražské kanceláře

Martina zajišťuje chod pražské kanceláře a nejčastěji s ní přijdete do kontaktu když odpovídá na vaše dotazy ohledně produktů. Ve volném čase se věnuje studiu tradiční čínské medicíny a léčivých rostlin. Baví jí fotografování přírody při dlouhých procházkách po horách a údolích českých zemí.

bg_image

Milena Šebková
Logistika eshopu

V naší firmě se stará zejména o to, aby k vám zásilka s objednanými produkty byla doručena co nejdříve a v pořádku. Mezi její zájmy patří přirozeně přírodní medicína, dále racionální strava a oblast mezilidských vztahů. Své zájmy spojuje s největším koníčkem, kterým je pro ni cestování.

bg_image

Jitka Zavoralová
Grafika

Jitka nám pomáhá s grafikou, texty, návrhem etiket i webovou stránkou. Ve volném čase se věnuje malování a hře na piano.

bg_image

Lenka Svobodová
Marketing

Lenka se věnuje marketingu ve stále se měnících a rozbouřených vodách online světa. Pomáhá nám šířit povědomí o našich přírodních produktech,

Při odborných konzultacích spolupracujeme: RNDr. Maria Kropáčková – doktorka biologie se specializací na bioregulační a mitochondrální medicínu RNDr. Kamil Kropáček, CSc. – vystudoval biologii a chemii na přírodovědecké fakultě University Karlovy v Praze.