O nás

Pavel Štěpka ve skleníku s Duanwood Red Reishi

Značku Superionherbs založil v roce 2013 Pavel Štěpka. Je mu 50 let. O přírodní medicínu se zajímá aktivně od mládí. Mezi jeho dalši zájmy patří zenový budhismus a bojová umění. V roce 1993 se podílel na založeni SEZA – Středoevropská zenová asociace a aktivně se podílel na její činnosti a rozvoji více než deset let. V letech 2003 až 2009 díky osudu pravidelně navštěvoval jihovýchodní Asii – Indii a Čínu. Indická Bombaj se na osm let stala jeho druhým domovem. Většinu míst odkud pocházejí produkty Superionherbs osobně navštívil. Mezi jeho koníčky patří brazilské jiujitsu, kayaking, windsurfing, šachy a překládání duchovní literatury.    

bg_image

Martina Stoklasová
Vedoucí pražské kanceláře

Martina řídí pražskou kancelář a je osobou, se kterou nejčastěji přijdete do kontaktu při zodpovídání vašich dotazů týkajících se produktů. Ráda fotografuje přírodu při dlouhých procházkách po horách a údolích české krajiny.
bg_image

Milena Šebková
Logistika eshopu

V naší společnosti dbá zejména na to, aby vám byla zásilka s objednanými produkty doručena co nejdříve a v pořádku. Mezi její zájmy samozřejmě patří přírodní medicína, racionální strava a oblast mezilidských vztahů. Své zájmy spojuje se svým největším koníčkem, kterým je pro ni cestování.
bg_image

Jitka Zavoralová
Grafika

Jitka nám pomáhá s grafikou, texty, designem etiket a webových stránek. Ve volném čase ráda maluje a hraje na klavír.
bg_image

Lenka Sokolová
Marketing

Lenka se věnuje marketingu v neustále se měnících a neklidných vodách online světa. Pomáhá nám šířit povědomí o našich přírodních produktech.

Při odborných konzultacích spolupracujeme: RNDr. Maria Kropáčková – doktorka biologie se specializací na bioregulační a mitochondrální medicínu RNDr. Kamil Kropáček, CSc. – vystudoval biologii a chemii na přírodovědecké fakultě University Karlovy v Praze.