RNDr. Mária Kropáčková

Doktorka Mitochondriální a Bioregulační Medicíny. Jeden z předních odborníků na mitochondriální a bioregulační medicínu. Specializuje se na terapii onemocnění srdce a kardiovaskulárního systému.

rndr-kropackova

1) poradna a prevence kardiovaskulárních onemocnění

2) komplexní neinvazivní vyšetření metodou buněčné medicíny certifikovanou pro medicínské využití

3) návrh a komplexní řešení zdravotního stavu přírodními produkty

4) poradna dietologie

5) návrh komplexní úpravy životního stylu

6) fyzioterapie, regenerace, a rekondice

Univerzita Komenského v Bratislave Doktorát Mikrobiologie, Fakulta Molekulární Biologie, 1983

1975 – 1980 Mikrobiologie a molekulární biologie Univerzita Komenského v Bratislave Magisterský titul, Fakulta Přírodních Věd, 1980

RNDr. Mária Kropáčková Centrum ZDRAVÉ SRDCE Zelený pruh 95/97 (KUTA centrum) 147 00 PRAHA 4 tel. +420 608 213 931

..

Hlavním zaměřěním Dr. Márie Kropáčkové je Bioregulačni a Mitochondriální Medicína, jejíž posláním je prevence a terapie na buněčné úrovni. Tato medicína představuje mimořádný souhrn konvenční a alternativní medicíny, díky níž je Dr. Kropáčková schopna uzdravovat své pacienty pomocí moderní technologie klasické medicíny a nejnovějších vědeckých poznatků tykajících se alternativní censored a přírodní medicíny. Ke své prací používá Dr. Kropáčková moderní diagnostické přístrojové vybavení Kardivar, na vyšetření variability srdečního rytmu a Heart Vue, na prostorové zobrazení a vyšetření srdce. Tyto metody umožňují vyhodnotit nejen stav kardiovaskulárního systému a zatížení myokardu, ale i zdravotní stav vnitřních orgánů.