Rozhovor s Livií Kuchařovou

Studovala jsi konzervatoř, jaké to bylo? 

Na konzervatoř jsem se přihlásila po základní škole na obor muzikál. Bylo mi 16 a bylo to dost brzy na to odejít z malého města do Prahy. Po muzikále jsem ještě studovala populární zpěv a aby toho nebylo málo, dva roky jsem se věnovala i klasickému zpěvu. Naučila jsem se jak dýchat, pracovat s hlasem a přičichnout si k různým hlasovým technikám. Hudba je lék. 🙂 Říká se, že by člověk ,i když není zpěvák, měl každý den alespoň chvíli zpívat – cokoli ho baví. Hned se zlepší nálada a rozvibruje tělo a navíc vás to uvolní.

Jak se udržuješ v kondici ? 

Momentálně pobývám ráda v přírodě a dlouhé procházky mi velmi vyhovují. Také někdy zajdu na jogu. Myslím si, že tělo a mysl jsou spojené nádoby a nic by se nemělo upřednostňovat. Pitný režim, bylinkové čaje a vaše produkty pak skvěle doplňují můj denní program. S rodinou také velmi rádi jezdíme na kole. Spojí se tak zábava s pohybem. Ve východních čechách je spoustu krásných míst, které rádi a opakovaně navštěvujeme.

Jak jsi přišla na naše houby? 

Už jako malé mi maminka dávala Cordyceps a přes kamarádku jsem se dostala i k vašim produktům, které preventivně užívám.

Děláš spoustu věcí. Co tě baví nejvíc? 

Baví mě jakákoli činnost, při které něco vzniká. Ať už jde o hudbu a tvoření písní, melodie, textu. Nebo třeba o pečení, vaření, malování, vyrábění. Mám ráda ten kreativní proces. Taky se ráda zajímám o lidi, o jejich příběhy a životní cesty. Ráda objevuji nové obzory.

Vím, že vedeš ženské kruhy. Co tě k tomu vedlo ? 
Jsem z rodiny skoro samých žen. Myslím, že ženství je třeba rozvíjet a vracet se k naší intuici, síle a přirozenosti. Na studiu přírodní medicíny jsem potkala spoustu skvělých spolužaček, které mě inspirovaly k tomu,abych také začala něco v tomhle směru dělat. Scházení se v kruhu a sdílení má silný léčivý a terapeutický efekt, o čemž se čím dál tím víc přesvědčuji. Začínáme se tak otevírat a pomalu rozkvétat. Navíc je krásné poslouchat názory dospívajících nebo starších a zkušenějších žen.Ty úhly pohledu mě baví a nesmírně obohacují.

RECENZE UŽIVATELů