Zobrazuji 1 výsledek

Produkty pro super výživu celého organismu

Super výživa se skládá z výjimečných přírodních zdrojů, které podporují zdraví, vitalitu a chuť do života. Pravidelné dlouhodobé užívání má omlazující a celkově posilující účinky na tělo a všechny jeho orgány a systémy, rozjasňuje mysl a posiluje ducha. Působí detoxikačně a regeneračně, mají bohatý obsah vitamínů a minerálů.

Super výživa je vhodná pro sportovce, aktivně žijící lidi, rekonvalescenty, a všechny, kteří potřebují doplnit životní energii a bioaktivní prvky. Především vitamíny, minerály, stopové prvky, aminokyseliny, nenasycené mastné kyseliny, antioxidanty, polysacharidy, fytochemikalie a další.

Tato výživa přináší tělu dlouhodobě větší užitek, než jakákoli myslitelná přirozená strava. Zatímco suplementace se snaží napravovat deficity ve stravě, supervýživa už toto paradigma překračuje, protože nikdy v minulosti nemohla příroda žádnému člověku poskytnout nic se supervýživou srovnatelného.

Ve výživě platí zásada „všeho s mírou“, supervýživu tedy nelze postavit na vysokých dávkách sebeužitečnějších látek. Ukazuje se, že kandidátem na supervýživu je vyvážená směs koncentrátů z velkého množství pečlivě vybraných druhů rostlin.

Ve které je zastoupeno ohromně široké spektrum rostlinných sloučenin, z nichž každá je tělu prospěšná jiným způsobem a vzájemně se ve svém účinku podporují.