Ganoderma, Duanwood Red Reishi, 100% Sporový prášek

Nákupem získáte 85 Superion bodů!

850 Kč

5.00 z 5

REISHI (latinsky Ganoderma Lucidum)

Duanwood Red Reishi Spor je 100% sporový prášek z 12ti měsíční houby. Jedná se o nejcennější část Ganodermy – na 1000 kg hub se získá cca 1 kg sporu.
Spór z Reishi je jedna z nejúčinějších superpotravin.
Vyvážený obsah polysacharidů a vysoká biologická hodnota zajišťují mimořádnou účinnnost produktu.
Balení: 90 kapslí x 300 mg, čistá hm.extraktu 27g
1 tobolka obsahuje Duanwood Red Reishi Spórový prášek 300mg
100% čistý spór dezintegrovaný mechanicky za studena na 98,7%, neobsahuje plnidla ani konzervační látky
Používáme rostlinné tobolky – vhodné pro vegetariány a vegany
doplněk stravy

Katalogové číslo: 45 Kategorie:

Popis

Duanwood Red Reishi – 100% spórový prášek

Ganoderma Spor – DuanWood Red Reishi Spor je 100% prášek z houby Ganoderma lucidum, obsahující polysacharidy, adenosin, triterpenoidy a proteiny. Duanwood Red Reishi Spor se získává z jednoleté červené houby. Každodenní konzumace DuanWood Reishi všeobecně přispívá k udržení dobrého stavu organizmu. Je jednou z nejoceňovanějších léčivých rostlin tradiční čínské medicíny. V překladu znamená „božská houba nesmrtelnosti“. Její léčebné účinky se využívají již více jak 4 000 let. Je zmiňována i v základním díle čínské medicíny, ve Vnitřním kánonu Žlutého císaře.

Spórový prášek je esencí houby (spory slouží k rozmonožování Reishi) a z 1000 kg hub se získá 1-2 kg sporového prášku. Ten se speciální metodou za studena musí dezintegrovat, aby účinné látky byli využitelné pro lidský organizmus. Stupeň dezintegrace (shell broken rate) určuje i účinnost produktu. V produktech Superionherbs je použit spórový prášek s 97% dezintegrací.

Duanwood Red Reishi Spór

je sporový z houby Ganoderma lucidum, obsahující polysacharidy, adenosin, triterpenoidy a proteiny. Duanwood Red Reishi Extrakt se získává z jednoleté červené houby – tato odrůda Reishi je pěstovaná na dlouhých dubových kmenech po dobu 12ti měsíců v čisté přírodě horského masívu Wuyi na severozápadě Číny. Tato oblast je od roku 1999 pod ochranou UNESCO. Jedná o oblast nedotčenou civilizací, se specifickým klimatem.

Di Tao koncept

Di Tao znamená „autentický zdroj“. V Asii hraje koncept Di Tao zásadní roli. Každá bylina roste nejlépe v určité oblasti. Tyto oblasti, které jsou potvrzeny tradicí i vědeckými výzkumy se nazývají Di Tao. Superionherbs používá ve svých produktech výhradně Reishi z Di Tao regionu – horský masiv Wuyi, oblast vysokých hor vzdálená od civilizace. Plantáže Reishi leží v pruhu mezi horskými lesy a vrcholky hor. Jediným zdrojem vláhy jsou tak deště a horská vlhkost. Je zde čistý vzduch, neposkrvněná půda a neexistuje zde žádné znečištění. Reishi se zde pěstuje tradičním způsobem na dlouhých dřevěných kmenech dubů po dobu 12ti měsíců. Tato Reishi se nazývá Duanwood Red Reishi.

Na základě nařízení EU č. 432/2012 nesmíme u produktů uvádět žádná zdravotní tvrzení, která by odkazovala na jejich léčivé účinky. Původní informativní texty jsme přizpůsobili platné legislativě. U produktů tedy mnoho informací nenajdete. Informace o jednotlivých medicinálních houbách hledejte ve veřejně dostupných zdrojích.

100% sporový prášek získaný z 12ti měsíční Duanwood Red Reishi

Balení: 90 kapslí x 300 mg tj.27g

Dávkování
První týden: 1 kapsle ráno cca 20 minut před snídaní.
Od druhého týdne: 1 kapsle ráno cca 20 minut před snídaní a 1 kapsle odpoledne mezi jídly.

Kapsle je nejlépe zapít vlažnou nebo teplou tekutinou.

Vhodné doplnit užíváním Duanwood Red Reishi Extrakt.

Upozornění
Nepřekračujte doporučené denní dávkování.
Není určeno pro děti do 3 let.
Ukládat mimo dosah dětí.
Není určeno jako náhrada pestré stravy.
Skladujte v suchu při teplotě do 25 °C

Doplněk stravy.

Ganoderma Extrakt Spor
Ganoderma Extrakt Spor

Další informace
Výrobce:

PHARMACOPEA Ltd., London, Velká Británie
Zastoupení pro ČR: Pharmacopea CZ s.r.o., Rybná 716/24, Staré Město, Praha 1


Hodnocení (8)

8 recenzí k Ganoderma, Duanwood Red Reishi, 100% Sporový prášek


 1. 5 z 5

  :

  Ganoderma je skutečně lék. To se musí člověk osobně přesvědčit. Mně přestal bolet loket, který bolel několik měsíců. A když mám migrénu, stačí si vzít 2 tobolky najednou, zapít teplou tekutinou a je po bolesti. Je to lepší než tělo zahltit analgetiky, ganoderma nemá nežádoucí účinky.

 2. 5 z 5

  :

  Moje známá,které jsem Ganodermu doporučila,protože byla stále na antidepresivách kvůli poruše spánku ji začala taky užívat a po třetím balení se spánek zlepšil a nemusí brát tak silné depresiva..Pomohlo ji to i částečně na klouby.
  S pozdravem Jaroslava.

 3. 5 z 5

  :

  Dobrý den, manžel užíval první balení Ganoderma Reishi a potom si objednal Ganoderma Reishi Spor.Má problémy s cukrovkou, kterou měl až 12 glukozy a teď se mu to pohybuje kolem 8 – 6. Bere sice léky. ale předtím je bral taky a tak mu to nekleslo.Bude pokračovat i nadále.Děkuji. S pozdravem Jaroslava

 4. 5 z 5

  :

  Dovolte mi se s Vámi podělit o několik zkušeností s užíváním Vašich produktů. Já osobně požívám Ganodermu extract 2 měsíce, výborně a dlouho spím a pozoruji zlepšení problémů se žaludkem a trávením. Na druhou stranu zhruba po stejnou dobu bojuji s nějakou virozou, něco jako zánět průdušek, ale vzhledem k letošní epidemii chřipky v mém okolí, poměrně lehký průběh bez nemocenské… Cordyceps mám v plánu začít brát až při tréninku, dělám cyklistiku, tak jsem moc zvědav na účinek 🙂 Moje přítelkyně která má dlouhodobé problémy s imunitou, taktéž bere od vánoc extract a moc si pochvaluje, prakticky od té doby neonemocněla! Moje mami taktéž užívá extract a také výborné účinky. Dokonce i náš pejsek, fenka křížence cca 12 kg, která bohužel už dv roky zpátky musela kvůli autoimunitnímu onemocnění uživat kortikoidy, má výsledky! mami jí samozřejmě extract rozdělává do takové kašičky s medem, jak se někde dočetla, v určitém poměru k váze pejska. Výsledky jsou poměrně dobré, fenka je skoro bez obtíží, je veselejší a méně spí přes den.

 5. 5 z 5

  :

  Dobrý den, měla jsem štěstí, že jsem objevila Vaše produkty a to v jednom časopise. Uváděli, že máte nejčistší extrakt z Reishi a to 40%, nejlepší konkurence 20%. Byla to náhoda, protože jsme v rodině řešili, zda aplikovat chemoterapii u dědy a navštívili jsem lékaře – naturopata, který se zabývá TCM. Řekl, že pokud děda dostane to nejlepší chemoterapeutikum, tak jej Vaše Reishi značně ochrání před vedlejšími účinky. No tak jsme koupili pro začátek pět balení Reishi extraktu a děda začal užívat 6 kapslí denně podle doporučení naturopata. No a chemku zvládl úžasně, nakonec nedostal ani všechny dávky, protože nebyly potřeba. A po chemoterapii užívá preventivně 2×2 kapsle denně. S poděkováním a úctou
  Ing.Milada Kopečná

 6. 5 z 5

  :

  Reishi extrakt + spór objednávám trvale manželovi k dlouhodobému užívání dle doporučení naturopata. Manžel je po radioterapii plic a daří se mu velice dobře, dá se říct, že je zdráv. Reishi 2 a 2 kapsle a 1000 mg céčka mu velice pomohlo a pomáhá.
  Miroslava Černá
  Hradec Králové

 7. 5 z 5

  :

  DOBRÝ DEN. MOC VAS ZDRAVÍM A DĚKUJI ZA VAŠI ZPRÁVU. FENUPRIM UŽÍVÁM TÝDEN. PŮSOBÍ DOBŘE NA VYPRAZDNOVÁNÍ TRPĚLA JSEM NA ZÁCPY. ZPOČÁTKU TO ZAPŮSOBILO JAKO DETOX. DODRŽUJI PŘESNĚ NÁVOD PIJI I HODNĚ TEKUTINY HLAVNĚ VODU. OBJEDNALA JSEM SI HO TAKÉ PROTO, ŽE MI BYLA ZJIŠTĚNA ZVÝŠENÁ HLADINA CUKRU.BYLA BYCH MOC RÁDA ABY TO ZABRALO. UŽÍVALA JSEM TAKÉ REISHI A SIBIŘSKOU ČAGU POTOM OPĚTSIBIŘSKOU ČAGU A BYLA JSEM MOC SPOKOJENÁ, ZA CELÝ ROK JSE NEMĚLA ANI RÝMU, NEBYLA JSEM VŮBEC NEMOCNÁ. OMLOUVÁM SE ŽE TO PÍŠI NA VÁŠ E-MAIL ALE NEMÁM TUSĚNÍ NA JAKOU ADRESU SE PÍŠÍ OHLASY NA TENTO PRODUKT. JĚŠTĚ JEDNOU DĚKUJI, S POZDRAVEM KLUCHOVÁ M

 8. 5 z 5

  :

  Píši Vám jako lékař, který si u Vás objednal extrakt z Reishi pro svoji maminku. Mohu potvrdit, že vyšší dávky Vašeho Reishi extraktu ochrání před negativními účinky radioterapie.
  MUDr. Jan K.

Přidat recenzi