Ganoderma, Duanwood Red Reishi, 100% Spórový prášek

Nákupem získáte 85 Superion bodů!

850 

5.00 z 5

REISHI (latinsky Ganoderma Lucidum)

Duanwood Red Reishi Spor je 100% spórový prášek z 12ti měsíční houby. Jedná se o nejcennější část Ganodermy – na 1000 kg hub se získá cca 1 kg spóru.
Spór z Reishi je jedna z nejúčinnějších superpotravin.
Vyvážený obsah polysacharidů a vysoká biologická hodnota zajišťují mimořádnou účinnost produktu.
Balení: 90 kapslí x 300 mg, čistá hm.extraktu 27g
1 tobolka obsahuje Duanwood Red Reishi Spórový prášek 300mg
100% čistý spór dezintegrovaný mechanicky za studena na 98,7%, neobsahuje plnidla ani konzervační látky
Používáme rostlinné tobolky – vhodné pro vegetariány a vegany
doplněk stravy

Katalogové číslo: 45 Kategorie: Štítků: , , , , , ,

Popis

Duanwood Red Reishi – 100% spórový prášek

Ganoderma Spór – DuanWood Red Reishi Spór je 100% prášek z houby Ganoderma lucidum, obsahující polysacharidy, adenosin, triterpenoidy a proteiny. Duanwood Red Reishi Spór se získává z jednoleté červené houby. Každodenní konzumace DuanWood Reishi všeobecně přispívá k udržení dobrého stavu organizmu. Je jednou z nejoceňovanějších léčivých rostlin tradiční čínské medicíny. V překladu znamená „božská houba nesmrtelnosti“. Její léčebné účinky se využívají již více jak 4 000 let. Je zmiňována i v základním díle čínské medicíny, ve Vnitřním kánonu Žlutého císaře.

Spórový prášek je esencí houby (spóry slouží k rozmonožování Reishi) a z 1000 kg hub se získá 1-2 kg sporového prášku. Ten se speciální metodou za studena musí dezintegrovat, aby účinné látky byli využitelné pro lidský organizmus. Stupeň dezintegrace (shell broken rate) určuje i účinnost produktu. V produktech Superionherbs je použit spórový prášek s 97% dezintegrací.

Duanwood Red Reishi Spór

je spórový z houby Ganoderma lucidum, obsahující polysacharidy, adenosin, triterpenoidy a proteiny. Duanwood Red Reishi Spór se získává z jednoleté červené houby – tato odrůda Reishi je pěstovaná na dlouhých dubových kmenech po dobu 12ti měsíců v čisté přírodě horského masívu Wuyi na severozápadě Číny. Tato oblast je od roku 1999 pod ochranou UNESCO. Jedná se o oblast nedotčenou civilizací, se specifickým klimatem.

Di Tao koncept

Di Tao znamená „autentický zdroj“. V Asii hraje koncept Di Tao zásadní roli. Každá bylina roste nejlépe v určité oblasti. Tyto oblasti, které jsou potvrzeny tradicí i vědeckými výzkumy se nazývají Di Tao. Superionherbs používá ve svých produktech výhradně Reishi z Di Tao regionu – horský masiv Wuyi, oblast vysokých hor vzdálená od civilizace. Plantáže Reishi leží v pruhu mezi horskými lesy a vrcholky hor. Jediným zdrojem vláhy jsou tak deště a horská vlhkost. Je zde čistý vzduch, neposkrvněná půda a neexistuje zde žádné znečištění. Reishi se zde pěstuje tradičním způsobem na dlouhých dřevěných kmenech dubů po dobu 12ti měsíců. Tato Reishi se nazývá Duanwood Red Reishi.

Na základě nařízení EU č. 432/2012 nesmíme u produktů uvádět žádná zdravotní tvrzení, která by odkazovala na jejich léčivé účinky. Původní informativní texty jsme přizpůsobili platné legislativě. U produktů tedy mnoho informací nenajdete. Informace o jednotlivých medicinálních houbách hledejte ve veřejně dostupných zdrojích.

100% sporový prášek získaný z 12ti měsíční Duanwood Red Reishi

Balení: 90 kapslí x 300 mg tj.27g

Dávkování
První týden: 1 kapsle ráno cca 20 minut před snídaní.
Od druhého týdne: 1 kapsle ráno cca 20 minut před snídaní a 1 kapsle odpoledne mezi jídly.

Kapsle je nejlépe zapít vlažnou nebo teplou tekutinou.

Vhodné doplnit užíváním Duanwood Red Reishi Extrakt.

Upozornění
Nepřekračujte doporučené denní dávkování.
Není určeno pro děti do 3 let.
Ukládat mimo dosah dětí.
Není určeno jako náhrada pestré stravy.
Skladujte v suchu při teplotě do 25 °C

Doplněk stravy.

Houby jsou pěstované na dřevěných kmenech. Kvalita takových hub odpovídá houbám divoce rostoucím resp. je převyšuje, protože díky kontrole faktorů ovlivňujích růst lze docílit optimálního obsahu účinných látek. V případě Ganodermy se jedná o Duanwood Red Reishi.Dvojitá extrakce zajišťuje vysoký obsah účinných látek. Procentuelní podíl polysacharidů a triterpenů je zásadní účinnost produktu. Díky tomu, že je výchozí surovina pěstovaná organicky a vysoké jakosti, lze dvojitou extrakcí docílit výsledný produkt mimořádné kvality.Kvalitní houby jsou pěstované na dřevěných kmenech a špičková technologie dvojité extrakce zajišťují, že extrakt má optimální – vyvážené složení všech důležitých látek – polysacharidů, tritrepenů, betaglukanů, ganoderických kyselin a dalších živin.
   Pro zobrazení legendy najeďte myší na ikonku.

 


Ganoderma Extrakt Spor
Ganoderma Extrakt Spor

Další informace
Výrobce:

PHARMACOPEA Ltd., London, Velká Británie
Zastoupení pro Českou republiku, Slovenskou republiku, Německo, Rakousko:
Pharmacopea CZ s.r.o., Rybná 716/24, Staré Město, Praha 1


Hodnocení (15)

15 reviews for Ganoderma, Duanwood Red Reishi, 100% Spórový prášek


 1. 5 z 5

  :

  Ganoderma je skutečně lék. To se musí člověk osobně přesvědčit. Mně přestal bolet loket, který bolel několik měsíců. A když mám migrénu, stačí si vzít 2 tobolky najednou, zapít teplou tekutinou a je po bolesti. Je to lepší než tělo zahltit analgetiky, ganoderma nemá nežádoucí účinky.

 2. 5 z 5

  :

  Moje známá,které jsem Ganodermu doporučila,protože byla stále na antidepresivách kvůli poruše spánku ji začala taky užívat a po třetím balení se spánek zlepšil a nemusí brát tak silné depresiva..Pomohlo ji to i částečně na klouby.
  S pozdravem Jaroslava.

 3. 5 z 5

  :

  Dobrý den, manžel užíval první balení Ganoderma Reishi a potom si objednal Ganoderma Reishi Spor.Má problémy s cukrovkou, kterou měl až 12 glukozy a teď se mu to pohybuje kolem 8 – 6. Bere sice léky. ale předtím je bral taky a tak mu to nekleslo.Bude pokračovat i nadále.Děkuji. S pozdravem Jaroslava

 4. 5 z 5

  :

  Dovolte mi se s Vámi podělit o několik zkušeností s užíváním Vašich produktů. Já osobně požívám Ganodermu extract 2 měsíce, výborně a dlouho spím a pozoruji zlepšení problémů se žaludkem a trávením. Na druhou stranu zhruba po stejnou dobu bojuji s nějakou virozou, něco jako zánět průdušek, ale vzhledem k letošní epidemii chřipky v mém okolí, poměrně lehký průběh bez nemocenské… Cordyceps mám v plánu začít brát až při tréninku, dělám cyklistiku, tak jsem moc zvědav na účinek 🙂 Moje přítelkyně která má dlouhodobé problémy s imunitou, taktéž bere od vánoc extract a moc si pochvaluje, prakticky od té doby neonemocněla! Moje mami taktéž užívá extract a také výborné účinky. Dokonce i náš pejsek, fenka křížence cca 12 kg, která bohužel už dv roky zpátky musela kvůli autoimunitnímu onemocnění uživat kortikoidy, má výsledky! mami jí samozřejmě extract rozdělává do takové kašičky s medem, jak se někde dočetla, v určitém poměru k váze pejska. Výsledky jsou poměrně dobré, fenka je skoro bez obtíží, je veselejší a méně spí přes den.

 5. 5 z 5

  :

  Dobrý den, měla jsem štěstí, že jsem objevila Vaše produkty a to v jednom časopise. Uváděli, že máte nejčistší extrakt z Reishi a to 40%, nejlepší konkurence 20%. Byla to náhoda, protože jsme v rodině řešili, zda aplikovat chemoterapii u dědy a navštívili jsem lékaře – naturopata, který se zabývá TCM. Řekl, že pokud děda dostane to nejlepší chemoterapeutikum, tak jej Vaše Reishi značně ochrání před vedlejšími účinky. No tak jsme koupili pro začátek pět balení Reishi extraktu a děda začal užívat 6 kapslí denně podle doporučení naturopata. No a chemku zvládl úžasně, nakonec nedostal ani všechny dávky, protože nebyly potřeba. A po chemoterapii užívá preventivně 2×2 kapsle denně. S poděkováním a úctou
  Ing.Milada Kopečná

 6. 5 z 5

  :

  Reishi extrakt + spór objednávám trvale manželovi k dlouhodobému užívání dle doporučení naturopata. Manžel je po radioterapii plic a daří se mu velice dobře, dá se říct, že je zdráv. Reishi 2 a 2 kapsle a 1000 mg céčka mu velice pomohlo a pomáhá.
  Miroslava Černá
  Hradec Králové

 7. 5 z 5

  :

  DOBRÝ DEN. MOC VAS ZDRAVÍM A DĚKUJI ZA VAŠI ZPRÁVU. FENUPRIM UŽÍVÁM TÝDEN. PŮSOBÍ DOBŘE NA VYPRAZDNOVÁNÍ TRPĚLA JSEM NA ZÁCPY. ZPOČÁTKU TO ZAPŮSOBILO JAKO DETOX. DODRŽUJI PŘESNĚ NÁVOD PIJI I HODNĚ TEKUTINY HLAVNĚ VODU. OBJEDNALA JSEM SI HO TAKÉ PROTO, ŽE MI BYLA ZJIŠTĚNA ZVÝŠENÁ HLADINA CUKRU.BYLA BYCH MOC RÁDA ABY TO ZABRALO. UŽÍVALA JSEM TAKÉ REISHI A SIBIŘSKOU ČAGU POTOM OPĚTSIBIŘSKOU ČAGU A BYLA JSEM MOC SPOKOJENÁ, ZA CELÝ ROK JSE NEMĚLA ANI RÝMU, NEBYLA JSEM VŮBEC NEMOCNÁ. OMLOUVÁM SE ŽE TO PÍŠI NA VÁŠ E-MAIL ALE NEMÁM TUSĚNÍ NA JAKOU ADRESU SE PÍŠÍ OHLASY NA TENTO PRODUKT. JĚŠTĚ JEDNOU DĚKUJI, S POZDRAVEM KLUCHOVÁ M

 8. 5 z 5

  :

  Píši Vám jako lékař, který si u Vás objednal extrakt z Reishi pro svoji maminku. Mohu potvrdit, že vyšší dávky Vašeho Reishi extraktu ochrání před negativními účinky radioterapie.
  MUDr. Jan K.

 9. 5 z 5

  :

  Již při prvním balení se mi zlepšilo zažívání a problémy se zácpou. Po druhém balení cítím, že se můj ale i manželův imunitní systém výrazně zlepšil. Doporučila jsem Ganodermu i známým a mám od nich kladné ohlasy. Jeden z nich byl na operaci s prostatou a po operaci měl něčeho vysoké hodnoty, po použití Ganodermy se mu výrazně snížily a cítí se lépe.
  Ganodermu můžu pouze vřele doporučit.

 10. 5 z 5

  :

  Užívám Red Reishi Spor, tři týdny a věřím, že mi pomohou, jen nemohu se rozhodnout, které by mi opravdu a brzo pomohly. Rozhodla jsem se vyzkoušet je užívat tak rok a uvidí se. Snad jsem začala těmi správnými. postupně napíši jestli pomáhají. Zdravím Marie

 11. 5 z 5

  :

  Dobrý den, jsem velmi ráda, že jsem objevila vaše přírodní produkty, které jsou skvělé. Canodermu společně s Hericiem a Beta Glukanem beru preventivně ráno 1 tabletu nalačno a cítím se nabitá energii a bez bolestí kloubů, které jsem si myslela, že už k mému věku 58 let patří. S poděkováním Ivana 18.11.2016

 12. 5 z 5

  :

  Dobrý den, s produkty jsem spokojená já i můj manžel. Po Reishi celkové zklidnění,lepší spánek i vyprazdňování se upravilo, mohu jen doporučit. Děkuji Alice

 13. 5 z 5

  :

  Já 6. týden užívám Red Reishi, cítím se po něm uvolněnější, klidnější, ráno se mě lépe vstává. Ekzem na prstech rukou (mívám v zimě) se mě hodně zmírnil, téměř nesvědí.
  Mívala jsem problém s přibráním na váze, prostě to nešlo ikdyž jsem navyšovala příjem jídla, ale nyní jsem postupně přibrala 2 kg, za co jsem moc ráda. Nedokážu to zdůvodnit jinak než, že užívám reishi.

 14. 5 z 5

  :

  Pomáha to stoprocentně.Užívá to několik známých.

 15. 5 z 5

  :

  Vladimír V. 70 let 19.6.2017
  Užívám asi jeden a půl měsíce dle doporučení výrobce.
  Reishi-ganoderma spor 1-0-1. Užívám k tomu reishi extrakt 2 kapsle ráno před snídaní a další 2 kapsle odpoledne mezi jídly. K tomu přidávám Betaglukan 1-0-1 a Čagu 1-0-1. Věřím, že porazím RA
  i žilní nedostatečnost – lupénka je už pryč. Výborné produkty.
  Všem doporučuji.

Přidat recenzi