Ganoderma, Duanwood Red Reishi, Extrakt 40% polysacharidů

Nákupem získáte 95 Superion bodů!

950 Kč

4.96 z 5

REISHI (latinsky Ganoderma Lucidum)

Speciální metodou dvojité extrakce získaný výtažek z 12ti měsíční Duanwood Red Reishi. Obsah polysacharidů víc něž 40% a triterpenoidů víc než 4% zajišťuje vysokou účinnnost produktu.
Balení: 90 kapslí x 500 mg čistá hm.extraktu 45g
1 tobolka obsahuje Duanwood Red Reishi Extrakt 500mg
100% čistý extrakt, neobsahuje plnidla ani konzervační látky
Používáme rostlinné tobolky – vhodné pro vegetariány a vegany
doplněk stravy

Katalogové číslo: 44 Kategorie: Štítky: , ,

Popis

Reishi (lat. Ganoderma lucidum) česky lesklokorka lesklá

Každodenní konzumace DuanWood Reishi všeobecně přispívá k udržení dobrého stavu organizmu. je jedním z nejoceňovanějších léčiv tradiční čínské medicíny. V překladu znamená „božská houba nesmrtelnosti“. Její léčebné účinky se využívají již více jak 4 000 let. Je zmiňována i v základním díle čínské medicíny, ve Vnitřním kánonu Žlutého císaře.

Duanwood Red Reishi

je výtažek z houby Ganoderma lucidum, obsahující polysacharidy, adenosin, triterpenoidy a proteiny. Duanwood Red Reishi Extrakt se získává z jednoleté červené houby – tato odrůda Reishi je pěstovaná na dlouhých dubových kmenech po dobu 12ti měsíců v čisté přírodě horského masívu Wuyi na severozápadě Číny. Tato oblast je od roku 1999 pod ochranou UNESCO. Jedná o oblast nedotčenou civilizací, se specifickým klimatem.

Di Tao koncept

Di Tao znamená „autentický zdroj“. V Asii hraje koncept Di Tao zásadní roli. Každá bylina roste nejlépe v určité oblasti. Tyto oblasti, které jsou potvrzeny tradicí i vědeckými výzkumy se nazývají Di Tao. Superionherbs používá ve svých produktech výhradně Reishi z Di Tao regionu – horský masiv Wuyi, oblast vysokých hor vzdálená od civilizace. Plantáže Reishi leží v pruhu mezi horskými lesy a vrcholky hor. Jediným zdrojem vláhy jsou tak deště a horská vlhkost. Je zde čistý vzduch, neposkrvněná půda a neexistuje zde žádné znečištění. Reishi se zde pěstuje tradičním způsobem na dlouhých dřevěných kmenech dubů po dobu 12ti měsíců. Tato Reishi se nazývá Duanwood Red Reishi.

Na základě nařízení EU č. 432/2012 nesmíme u produktů uvádět žádná zdravotní tvrzení, která by odkazovala na jejich léčivé účinky. Původní informativní texty jsme přizpůsobili platné legislativě. U produktů tedy mnoho informací nenajdete. Informace o jednotlivých medicinálních houbách hledejte ve veřejně dostupných zdrojích.

 

Speciální metodou dvojité extrakce získaný výtažek z Duanwood Red Reishi

Obsah polysacharidů min.40%
Obsah triterpenoidů min.4%

Balení: 90 kapslí x 500 mg tj.45g
(balení vystačí na 3 měsíce užívání)

Dávkování:
První týden: 1 kapsle ráno cca 20 minut před snídaní.
Od druhého týdne: 1 kapsle ráno cca 20 minut před snídaní a 1 kapsle odpoledne mezi jídly.
Kapsle je nejlépe zapít vlažnou nebo teplou tekutinou.

Vhodné doplnit užíváním 100% Reishi sporového prášku.

Upozornění
Nepřekračujte doporučené denní dávkování.
Není určeno pro děti do 3 let.
Ukládat mimo dosah dětí.
Není určeno jako náhrada pestré stravy.
Skladujte v suchu při teplotě do 25 °C

Doplněk stravy.

 

Ganoderma Extrakt Spor


Další informace
Výrobce:

PHARMACOPEA Ltd., London, Velká Británie
Zastoupení pro ČR: Pharmacopea CZ s.r.o., Rybná 716/24, Staré Město, Praha 1


Hodnocení (27)

27 recenzí k Ganoderma, Duanwood Red Reishi, Extrakt 40% polysacharidů


 1. 5 z 5

  :

  Ganoderma je skutečně lék. To se musí člověk osobně přesvědčit. Mně přestal bolet loket, který bolel několik měsíců. A když mám migrénu, stačí si vzít 2 tobolky najednou, zapít teplou tekutinou a je po bolesti. Je to lepší než tělo zahltit analgetiky, ganoderma nemá nežádoucí účinky.

 2. 5 z 5

  :

  Dobrý den, manžel užíval první balení Ganoderma Reishi a potom si objednal Ganoderma Reishi Spor.Má problémy s cukrovkou, kterou měl až 12 glukozy a teď se mu to pohybuje kolem 8 – 6. Bere sice léky. ale předtím je bral taky a tak mu to nekleslo.Bude pokračovat i nadále.Děkuji. S pozdravem Jaroslava

 3. 5 z 5

  :

  Moje známá,které jsem Ganodermu doporučila,protože byla stále na antidepresivách kvůli poruše spánku ji začala taky užívat a po třetím balení se spánek zlepšil a nemusí brát tak silné depresiva..Pomohlo ji to i částečně na klouby.
  S pozdravem Jaroslava.

 4. 5 z 5

  :

  Dovolte mi se s Vámi podělit o několik zkušeností s užíváním Vašich produktů. Já osobně požívám Ganodermu extract 2 měsíce, výborně a dlouho spím a pozoruji zlepšení problémů se žaludkem a trávením. Na druhou stranu zhruba po stejnou dobu bojuji s nějakou virozou, něco jako zánět průdušek, ale vzhledem k letošní epidemii chřipky v mém okolí, poměrně lehký průběh bez nemocenské… Cordyceps mám v plánu začít brát až při tréninku, dělám cyklistiku, tak jsem moc zvědav na účinek 🙂 Moje přítelkyně která má dlouhodobé problémy s imunitou, taktéž bere od vánoc extract a moc si pochvaluje, prakticky od té doby neonemocněla! Moje mami taktéž užívá extract a také výborné účinky. Dokonce i náš pejsek, fenka křížence cca 12 kg, která bohužel už dv roky zpátky musela kvůli autoimunitnímu onemocnění uživat kortikoidy, má výsledky! mami jí samozřejmě extract rozdělává do takové kašičky s medem, jak se někde dočetla, v určitém poměru k váze pejska. Výsledky jsou poměrně dobré, fenka je skoro bez obtíží, je veselejší a méně spí přes den.

 5. 5 z 5

  :

  Dobrý den, měla jsem štěstí, že jsem objevila Vaše produkty a to v jednom časopise. Uváděli, že máte nejčistší extrakt z Reishi a to 40%, nejlepší konkurence 20%. Byla to náhoda, protože jsme v rodině řešili, zda aplikovat chemoterapii u dědy a navštívili jsem lékaře – naturopata, který se zabývá TCM. Řekl, že pokud děda dostane to nejlepší chemoterapeutikum, tak jej Vaše Reishi značně ochrání před vedlejšími účinky. No tak jsme koupili pro začátek pět balení Reishi extraktu a děda začal užívat 6 kapslí denně podle doporučení naturopata. No a chemku zvládl úžasně, nakonec nedostal ani všechny dávky, protože nebyly potřeba. A po chemoterapii užívá preventivně 2×2 kapsle denně. S poděkováním a úctou
  Ing.Milada Kopečná

 6. 5 z 5

  :

  Reishi extrakt + spór objednávám trvale manželovi k dlouhodobému užívání dle doporučení naturopata. Manžel je po radioterapii plic a daří se mu velice dobře, dá se říct, že je zdráv. Reishi 2 a 2 kapsle a 1000 mg céčka mu velice pomohlo a pomáhá.
  Miroslava Černá
  Hradec Králové

 7. 5 z 5

  :

  DOBRÝ DEN. MOC VAS ZDRAVÍM A DĚKUJI ZA VAŠI ZPRÁVU. FENUPRIM UŽÍVÁM TÝDEN. PŮSOBÍ DOBŘE NA VYPRAZDNOVÁNÍ TRPĚLA JSEM NA ZÁCPY. ZPOČÁTKU TO ZAPŮSOBILO JAKO DETOX. DODRŽUJI PŘESNĚ NÁVOD PIJI I HODNĚ TEKUTINY HLAVNĚ VODU. OBJEDNALA JSEM SI HO TAKÉ PROTO, ŽE MI BYLA ZJIŠTĚNA ZVÝŠENÁ HLADINA CUKRU.BYLA BYCH MOC RÁDA ABY TO ZABRALO. UŽÍVALA JSEM TAKÉ REISHI A SIBIŘSKOU ČAGU POTOM OPĚTSIBIŘSKOU ČAGU A BYLA JSEM MOC SPOKOJENÁ, ZA CELÝ ROK JSE NEMĚLA ANI RÝMU, NEBYLA JSEM VŮBEC NEMOCNÁ. OMLOUVÁM SE ŽE TO PÍŠI NA VÁŠ E-MAIL ALE NEMÁM TUSĚNÍ NA JAKOU ADRESU SE PÍŠÍ OHLASY NA TENTO PRODUKT. JĚŠTĚ JEDNOU DĚKUJI, S POZDRAVEM KLUCHOVÁ M

 8. 5 z 5

  :

  Píši Vám jako lékař, který si u Vás objednal extrakt z Reishi pro svoji maminku. Mohu potvrdit, že vyšší dávky Vašeho Reishi extraktu ochrání před negativními účinky radioterapie.
  MUDr. Jan K.

 9. 5 z 5

  :

  Věk 66 let, diabetes II. stupně, měl jsem vysoké hodnoty při měření cukru, které dosahovaly až 20,7. I při zvýšení dávek inzulínu hodnoty neklesaly. Nyní po týdenním užívání ráno na lačno 1 tobolky ganodermy extraktu se hodnoty snížily na 11 až 13. Jsem velice překvapen, jak asi extrakt dobře působí a doporučuji ho všem diabetikům.

 10. 5 z 5

  :

  Srdečně Vás zdravím ,chci Vás touto cestou informovat ,že Ganoderma opravdu zabírá u mě protři bušení srdce i jako přírodní čistič střev,dodává energii a dle mé klientky ,které jsem Ganodermu doporučila a vybrala již dvě krabičky ,ji míjeli veškeré chřipkové infekce. Vlčková Zdenka Šumperk Kosmetické služby

 11. 4 z 5

  :

  Nora Hoffmannová – 38let
  – problémy s vysokým krevním tlakem, únavou, občasné kožní dermatitidy
  Tlak mi to zpravilo úplně, cítím se lépe, tak mám i dobrou náladu, pleť mám krásnou, problém to vyřešilo, upravilo mi to i střevní mikrofloru a reakce na mne po 2měsíčním užívání, že vypadám mladistvě, svěže a celkový ohlas je pozitivní.

 12. 5 z 5

  :

  Užívám Reishi extrakt Superionherbs 7 měsíců, za tuto dobu se díky této houbičce snížil marker PSA na minimum.
  Daniel Žák

 13. 5 z 5

  :

  Reishi kupuji pro svou maminku, která je po onkologické operaci. Reishi je skvělá a udržuje její imunitu v pozoru a odolává tak bez problémů virózám, chřipce atd. Dávkování 3x denně jedna kapsle. Osobně si myslím, že jí pomáhá hodně i na psychiku. Já jsem si koupila Chitomax a během 4 týdnů jsem shodila 3 kg. Váš obchod je spolehlivý, dodání je rychlé. Rozhodně budeme i nadále vašimi zákaznicemi.
  Lucie Bílá, Kladno

 14. 5 z 5

  :

  Kapsle Reishi jsem koupila (3 balení) mamince jako dárek. Neměla vůbec chuť k jídlu a v podstatě nejedla. Po týdnu se stav zlepšil, získala znova chuť žít. Dokonce při kontrole byly zjištěny zásadně nižší hodnoty tlaku a cukru Věřím, že jí to zlepšilo i imunitu.
  Míla Pechová

 15. 5 z 5

  :

  S Reishi extraktem i spórem jsme velmi spokojeni. Na to, jak se u nás na horách střídá počasí, tak naš organismus všemu odolává.
  Karel K.
  Harrachov

 16. 5 z 5

  :

  Se spórem Reishi superion jsem velice spokojen, po užívání lépe spím, cítím se více odpočinutý a zvýšila se má fyzická a psychická výkonnost.
  Libor Suchoň

 17. 5 z 5

  :

  Dobrý den, musím poděkovat. Reishi spór s extraktem jsem nasadil měsíc před radioterapií 3x denně a neměl jsem naprosto žádné problémy. Kapsle užívám stále. Děkuji. Rozhodně budu všem doporučovat.

 18. 5 z 5

  :

  Jako zubařka jsem měla na podzim úraz. Vrták mně vjel do prstu a rána se nechtěla 3 měsíce hojit ani s antibiotiky. Tak jsem nasadila po 2 kapslích ráno a večer reishi a cordyceps k antibiotikům a rána se za 14 dnů zahojila. Děkuji za dovoz a příznivou cenu takto kvalitních produktů.

 19. 5 z 5

  :

  Po přečtení účinků hub jsem se rozhodla pro Reishi extrakt a spór. Po třech měsících užívání mám více energie, ráno vstávám daleko více odpočatá než dříve, práce mě baví a mám i lepší náladu. Nenechám se vůbec vytočit a to ani manželem. Už to začal studovat. Stávám se Vaším pravidelným odběratelem a manžel asi brzo také. Žehuňková

 20. 5 z 5

  :

  S Cordycepsem a Reishi jsem spokojen. Podle partnerky už nejsem bručoun, osobně to nevnímám, ale prý jsem o hodně ve všem lepší. Také jsem za 3 měsíce zhubl 5 kilo. Určitě se cítím o dost lépe. Užívám ráno před snídaní 2 kapsle cordycepsu a reishi a potom odpoledne také.

 21. 5 z 5

  :

  Vaše preparáty užívám už dva měsíce a možná by bylo dobré, abych se svěřil se svými zkušenostmi. Musím uvést, že celkově se cítím dobře. Mám pocit nárůstu životní energie, zlepšené tělesné i duševní kondice. Ovšem to jsou pouze pocity a tušení, které mohou být klamné. Může se jednat o placebo efekt, který po určitou dobu dokáže způsobit zlepšení zdravotního stavu pacienta. Proto bych byl opatrný a nedělal ukvapené závěry po tak relativně krátké době.
  Nicméně je tady ještě jeden efekt, který je nad veškerou pochybnost objektivní. Jedná se o poměrně rasantní ústup stařeckých skvrn, speciálně na vrchních stranách rukou. Tyto jaterní skvrny byly již z velké části reliéfní, vystupovaly nad povrch pokožky a obsahovaly zhrublou tkáň. Momentálně je stav takový, že skvrny jsou sice ještě barevně odlišené od pokožky, ale již z ní nevystupují. Zjednodušeně by se dalo říct, že jsou téměř pryč. A to mi dává velkou důvěru a naději, že extrakty fungují, a že se mohu dočkat ještě lecjakého zlepšení v dalších oblastech.
  Zatím jediným negativem je, již dříve zmíněná, zvýšená frekvence močení, která stále trvá.
  Celkově tedy mohu říci, že převládá spokojenost a dokonce uvažuji o zařazení dalšího extraktu (Cordyceps).

 22. 5 z 5

  :

  používám Ganodermu Reishi teprve 14 dní. Přestože mám kolem sebe dost lidí s chřipkou a i anginou – já zatím nic a to jsem byl vždy jeden z prvních na kom si bacily pochutnaly. Je mi 60 let a zmírnila se mi bolest v koleni, jsem nadšenej. Budu pokračovat a jestli to bude i nadále dobrý – zase se ozvu.

 23. 5 z 5

  :

  Dobrý den. Je mi 72let. Přípravky které jsem užívala jsem uvedla v kolonkách. Ganodermu jsem užíval z počátku první týden 1tobol. další týden 2tobol denně.Sibiřskou Čagu 2xdenně 1tobolku. Fenuprim přesně podle návodu. Všechny tyto přípravky jsem na sobě pozorovala s velmi dobrým účinkem. Nebyla jsem celý rok nemocná neměla jsem ani rýmu . Dosti jsem trpěla na onemocnění horních cest dýchacích a to též se neobjevilo po celý rok. Byla jsem víc aktivní. U Fenuprimu jsem zaznamenala velice dobré ůčinky na trávicí soustavu. Přestala jsem trpět na zácpy a zhubla jsem nějaká kila. Budu si chtít objednat opět Ganodermu extrakt. Velice Vás zdraví M. Kluchová Ještě dodatek. Přípravky jsem užívala vždy do dobrání a poté navazovala další. Nebrala jsem to vše najednou. Neví zda jsem to dělala dobře.

 24. 5 z 5

  :

  Dobrý den, objednala jsem manželovi Ganoderma Reishi Extrakt k následné rekonvalescenci po chemoterapiích. Užívá 2 tobolky ráno nalačno a 2 tobolky odpoledne mezi jídly už dva měsíce. Není tolik unavený, má lepší chuť k jídlu, není už tolik podrážděný a zlepšil se mu vysoký krevní tlak. A hlavně v období chřipek neomarodil a to měl oslabenou imunitu. Zdá se, že užívání Reishi s 1000 mg céčkem mu prospívá. Budu nadále objednávat.
  S pozdravem Markéta D.

 25. 5 z 5

  :

  Jsem velmi ráda, že jsem objevila vaše produkty.Začala jsem brát Ganodermu Reishi.První, co jsem zaznamenala byl spánek.Spím celou noc velice kvalitní a tvrdý spánek.Dříve jsem se několikrát za noc budila.Mám astma a trápil mě kašel.Kašel prakticky úplně ustal a začala jsem odhleňovat.Cítím i více energie.Po těchto zkušenostech si u vás objednán ještě Cordysep.Děkuji Milena

 26. 5 z 5

  :

  Dobrý den pane Štěpko, pro užívání Reishi spolu s Cordycepsem jsem se rozhodla ze dvou důvodů: 1) Před 5 měsíci jsem přestala být příležitostným kuřákem, a tak mi přišlo dobré pomoci organismu s detoxikací. 2) V roce 2009 jsem si na lyžích přivodila úraz kolena, během dvou let následovalo 5 operací se kterými souvisela i preventivní „léčba“ trombózy spočívající v aplikaci 5 x 120 injekcí heparinu. Od té doby trpím chronickou kopřivkou a také asi 10 alergiemi, na které jsou lékaři krátcí. Alopatická medicína mi nepomohla problém odstranit a kortikoidové masti a další jiné léky, ho navíc po vysazení jen zhoršovaly. Při radě zkusíme antidepresiva jsem se zalekla a rozhodla se pro hledání alternativních způsobů léčby. Od léčitele, přes bylinky až studium psychosomatických příčin, přes meditace a práci s myslí jsem se dostala až k čínské medicíně, která doporučuje právě Reishi. Už dříve jsem o tomto zázraku přírody slyšela, a před pár lety jsem také byla svědkem toho, jak mamince mojí kamarádky prodloužila život. Poté co jí lékaři diagnostikovali rakovinu slinivky a otevřeli jí v posledním stádiu nádoru, nedávali jí více než 3 měsíce života, což byla nejoptimističtější prognóza. K našemu překvapení maminka po podávání 5 tablet 2x denně začala přibírat na váze a žila ještě celé 2 roky, bez jakékoliv doplňkové léčby kterou maminka kamarádky odmítla. Reishi jsem si dříve možná i právě proto spojovala hlavně s léčbou rakoviny. Letos jsem si o ní přečetla, že dokáže léčit i alergie, a tak jsem se rozhodla do svého zdraví zainvestovat a to v kombinaci s Cordycepsem, který má právě podpořit detoxikaci plic a dodávat energii atd. Koupila jsem hned 2 balení od každého, tedy Reishi i Cordycepsu, a začala jsem je užívat spolu se svým téměř dospělým synem, který trpí problematickou pletí a občasným exémem. Už první den jsem na sobě pozorovala změny v náladě, nic mě nerozhází tak jako dřív, jako bych byla tak nějak víc nad věcí. Ale hlavně jsem začala vylučovat poměrně dost velké množství hlenu, který se očividně vydal z plic na cestu ven. První tři dny jsme měli oba dva průjem – nic hrozného, který ale 4. den skončil. Ve 2. týdnu užívání, kdy jsem měla přemíru energie a cítila se čím dál tím lépe, se mi kopřivka zhoršila, ale nyní, ve 4. týdnu je téměř úplně pryč. Synovi zmizel exém na předloktí a zlepšila se mu pleť i soustředění ve škole. Prodělali jsme oba dva chřipku ve 3. týdnu užívání, ale na rozdíl od člověka který nás nakazil, nás kašel přešel po týdnu, a poté co pominuly teploty jsme se téměř bez únavy vrátili zpátky ke všem aktivitám včetně sportu. Díky všem těmto účinkům vím, že Vaše produkty jsou skutečně velice kvalitní, a rozhodla jsem se je nyní už s celou rodinou konzumovat dlouhodobě, tzn. min. jeden rok, protože tělo nám za to děkuje celkovým lepším zdravím. Na Reishi už zkrátka nedám dopustit! S díky Eva Bradáčová
  22.5.2016 doplnění recenze Reishi má další neuvěřitelné výsledky. Zmizela mi cysta na vaječníku a synovi se prakticky přestaly vyskytovat migrény. Mamince se snížil tlak i cholesterol a já netrpím svou obvyklou pylovou alergií. Takže jsme nadmíru spokojeni. Věřím, že i v budoucnu získám spoustu dalších věrných uživatelů tohohle zázraku. Dávkování: Cysta po 3 měsících užívání 2tbl reishi 2x denně a jeden cordyceps dvakrát denně zcela zmizela. Lékař se dost divil. Syn je nyní úplně bez migren. Resp. měl lehkou před 14 dny, ale nerozvinula se úplně. Mamince klesnul tlak a cholesterol, a moji neteri to neuvěřitelné zlepšilo psychiku. Takže tak.

 27. 5 z 5

  :

  Dobrý den. Po nastudování článků o účincích hub jsem se na doporučení p. Štěpky rozhodla vyzkoušet Ganodermu Reishi extrakt. A chtěla bych mu velice poděkovat, neboť po měsíčním užívání1+1 se mi zlepšil spánek, celkově jsem se zklidnila. Vrátila se mi chuť k jídlu , celkově se cítím velice dobře.Dokonce se mi upravil a ustálil tlak.Vzhledem k tomu, že mi občas bolí klouby a svaly (54 let), tak společně s reishi vyzkouším i další preparáty, např. Cordyceps. Tímto chci p. Štěpkovi poděkovat za ochotu, vstřícnost a naprosto dokonalé seznamování se s produkty. Z mojí strany naprostá spokojenost. Děkuji Lenka.

Přidat recenzi