Ganoderma, Duanwood Red Reishi, Extrakt 40% polysacharidů

Nákupem získáte 95 Superion bodů!

950 

4.96 z 5

REISHI (latinsky Ganoderma Lucidum)

Speciální metodou dvojité extrakce získaný výtažek z 12ti měsíční Duanwood Red Reishi. Obsah polysacharidů víc než 40% a triterpenoidů víc než 4% zajišťuje vysokou účinnost produktu.
Balení: 90 kapslí x 500 mg čistá hmotnost extraktu 45g
1 tobolka obsahuje Duanwood Red Reishi Extrakt 500mg
100% čistý extrakt, neobsahuje plnidla ani konzervační látky
Používáme rostlinné tobolky – vhodné pro vegetariány a vegany
doplněk stravy

Katalogové číslo: 44 Kategorie: Štítků: , , , , , ,

Popis

Reishi (lat. Ganoderma lucidum) česky lesklokorka lesklá

Každodenní konzumace DuanWood Reishi všeobecně přispívá k udržení dobrého stavu organizmu. Je jedním z nejoceňovanějších léčiv tradiční čínské medicíny. V překladu znamená „božská houba nesmrtelnosti“. Její léčebné účinky se využívají již více jak 4 000 let. Je zmiňována i v základním díle čínské medicíny, ve Vnitřním kánonu Žlutého císaře.

Duanwood Red Reishi

je výtažek z houby Ganoderma lucidum, obsahující polysacharidy, adenosin, triterpenoidy a proteiny. Duanwood Red Reishi Extrakt se získává z jednoleté červené houby – tato odrůda Reishi je pěstovaná na dlouhých dubových kmenech po dobu 12ti měsíců v čisté přírodě horského masívu Wuyi na severozápadě Číny. Tato oblast je od roku 1999 pod ochranou UNESCO. Jedná o oblast nedotčenou civilizací, se specifickým klimatem.

Di Tao koncept

Di Tao znamená „autentický zdroj“. V Asii hraje koncept Di Tao zásadní roli. Každá bylina roste nejlépe v určité oblasti. Tyto oblasti, které jsou potvrzeny tradicí i vědeckými výzkumy se nazývají Di Tao. Superionherbs používá ve svých produktech výhradně Reishi z Di Tao regionu – horský masiv Wuyi, oblast vysokých hor vzdálená od civilizace. Plantáže Reishi leží v pruhu mezi horskými lesy a vrcholky hor. Jediným zdrojem vláhy jsou tak deště a horská vlhkost. Je zde čistý vzduch, neposkrvněná půda a neexistuje zde žádné znečištění. Reishi se zde pěstuje tradičním způsobem na dlouhých dřevěných kmenech dubů po dobu 12ti měsíců. Tato Reishi se nazývá Duanwood Red Reishi.

REiSHI - vlastnosti

 

Kvalita produktu

Produkty Superionherbs

 • Naše produkty používají lékaři i odborníci praktikující tradiční čínskou medicínu.
 • Houby, které jsou pěstované tradičním způsobem na dřevěných kmenech.
 • Používáme vysoce standartizované extrakty s ideálním poměrem účinných látek.
  U medicinálních hub je to 40% psch. a 4% tritepenoidů. Vyjímkou je Coriolus kde je výhodnější 50% psch.
 • Tento poměr zajišťuje maximální účinnost a přítomnost celého spektra účinných látek, tak jak jsou v přítomny v surové houbě.
 • Nepoužíváme žádná plniva, pojiva, barviva, konzrevanty ani pomocné látky. Pouze 100% čisté extrakty.
 • Kvalitu všech našich extraktů si testujeme a na všechny produkty máme certifikáty.
 • Čistotu a kvalitu našich extraktů opakovaně kontrolují i příslušné orgány státní správy.
 • Používáme pouze rostlinné tobolky.

Na základě nařízení EU č. 432/2012 nesmíme u produktů uvádět žádná zdravotní tvrzení, která by odkazovala na jejich léčivé účinky. Původní informativní texty jsme přizpůsobili platné legislativě. U produktů tedy mnoho informací nenajdete. Informace o jednotlivých medicinálních houbách hledejte ve veřejně dostupných zdrojích.

Speciální metodou dvojité extrakce získaný výtažek z Duanwood Red Reishi

Obsah polysacharidů min.40%
Obsah triterpenoidů min.4%

Balení: 90 kapslí x 500 mg tj.45g
(balení vystačí na 3 měsíce užívání)

Reishi dávkování:

První týden: 1 kapsle ráno cca 20 minut před snídaní.
Od druhého týdne: 1 kapsle ráno cca 20 minut před snídaní a 1 kapsle odpoledne mezi jídly.
Kapsle je nejlépe zapít vlažnou nebo teplou tekutinou.

Vhodné doplnit užíváním 100% Reishi sporového prášku.

Upozornění
Nepřekračujte doporučené denní dávkování.
Není určeno pro děti do 3 let.
Ukládat mimo dosah dětí.
Není určeno jako náhrada pestré stravy.
Skladujte v suchu při teplotě do 25 °C

Doplněk stravy.

Ganoderma Extrakt Spor


Další informace
Výrobce:

PHARMACOPEA Ltd., London, Velká Británie
Zastoupení pro Českou republiku, Slovenskou republiku, Německo, Rakousko:
Pharmacopea CZ s.r.o., Rybná 716/24, Staré Město, Praha 1


Hodnocení (52)

52 reviews for Ganoderma, Duanwood Red Reishi, Extrakt 40% polysacharidů


 1. 5 z 5

  :

  Ganoderma je skutečně lék. To se musí člověk osobně přesvědčit. Mně přestal bolet loket, který bolel několik měsíců. A když mám migrénu, stačí si vzít 2 tobolky najednou, zapít teplou tekutinou a je po bolesti. Je to lepší než tělo zahltit analgetiky, ganoderma nemá nežádoucí účinky.

 2. 5 z 5

  :

  Dobrý den, manžel užíval první balení Ganoderma Reishi a potom si objednal Ganoderma Reishi Spor.Má problémy s cukrovkou, kterou měl až 12 glukozy a teď se mu to pohybuje kolem 8 – 6. Bere sice léky. ale předtím je bral taky a tak mu to nekleslo.Bude pokračovat i nadále.Děkuji. S pozdravem Jaroslava

 3. 5 z 5

  :

  Moje známá,které jsem Ganodermu doporučila,protože byla stále na antidepresivách kvůli poruše spánku ji začala taky užívat a po třetím balení se spánek zlepšil a nemusí brát tak silné depresiva..Pomohlo ji to i částečně na klouby.
  S pozdravem Jaroslava.

 4. 5 z 5

  :

  Dovolte mi se s Vámi podělit o několik zkušeností s užíváním Vašich produktů. Já osobně požívám Ganodermu extract 2 měsíce, výborně a dlouho spím a pozoruji zlepšení problémů se žaludkem a trávením. Na druhou stranu zhruba po stejnou dobu bojuji s nějakou virozou, něco jako zánět průdušek, ale vzhledem k letošní epidemii chřipky v mém okolí, poměrně lehký průběh bez nemocenské… Cordyceps mám v plánu začít brát až při tréninku, dělám cyklistiku, tak jsem moc zvědav na účinek 🙂 Moje přítelkyně která má dlouhodobé problémy s imunitou, taktéž bere od vánoc extract a moc si pochvaluje, prakticky od té doby neonemocněla! Moje mami taktéž užívá extract a také výborné účinky. Dokonce i náš pejsek, fenka křížence cca 12 kg, která bohužel už dv roky zpátky musela kvůli autoimunitnímu onemocnění uživat kortikoidy, má výsledky! mami jí samozřejmě extract rozdělává do takové kašičky s medem, jak se někde dočetla, v určitém poměru k váze pejska. Výsledky jsou poměrně dobré, fenka je skoro bez obtíží, je veselejší a méně spí přes den.

 5. 5 z 5

  :

  Dobrý den, měla jsem štěstí, že jsem objevila Vaše produkty a to v jednom časopise. Uváděli, že máte nejčistší extrakt z Reishi a to 40%, nejlepší konkurence 20%. Byla to náhoda, protože jsme v rodině řešili, zda aplikovat chemoterapii u dědy a navštívili jsem lékaře – naturopata, který se zabývá TCM. Řekl, že pokud děda dostane to nejlepší chemoterapeutikum, tak jej Vaše Reishi značně ochrání před vedlejšími účinky. No tak jsme koupili pro začátek pět balení Reishi extraktu a děda začal užívat 6 kapslí denně podle doporučení naturopata. No a chemku zvládl úžasně, nakonec nedostal ani všechny dávky, protože nebyly potřeba. A po chemoterapii užívá preventivně 2×2 kapsle denně. S poděkováním a úctou
  Ing.Milada Kopečná

 6. 5 z 5

  :

  Reishi extrakt + spór objednávám trvale manželovi k dlouhodobému užívání dle doporučení naturopata. Manžel je po radioterapii plic a daří se mu velice dobře, dá se říct, že je zdráv. Reishi 2 a 2 kapsle a 1000 mg céčka mu velice pomohlo a pomáhá.
  Miroslava Černá
  Hradec Králové

 7. 5 z 5

  :

  DOBRÝ DEN. MOC VAS ZDRAVÍM A DĚKUJI ZA VAŠI ZPRÁVU. FENUPRIM UŽÍVÁM TÝDEN. PŮSOBÍ DOBŘE NA VYPRAZDNOVÁNÍ TRPĚLA JSEM NA ZÁCPY. ZPOČÁTKU TO ZAPŮSOBILO JAKO DETOX. DODRŽUJI PŘESNĚ NÁVOD PIJI I HODNĚ TEKUTINY HLAVNĚ VODU. OBJEDNALA JSEM SI HO TAKÉ PROTO, ŽE MI BYLA ZJIŠTĚNA ZVÝŠENÁ HLADINA CUKRU.BYLA BYCH MOC RÁDA ABY TO ZABRALO. UŽÍVALA JSEM TAKÉ REISHI A SIBIŘSKOU ČAGU POTOM OPĚTSIBIŘSKOU ČAGU A BYLA JSEM MOC SPOKOJENÁ, ZA CELÝ ROK JSE NEMĚLA ANI RÝMU, NEBYLA JSEM VŮBEC NEMOCNÁ. OMLOUVÁM SE ŽE TO PÍŠI NA VÁŠ E-MAIL ALE NEMÁM TUSĚNÍ NA JAKOU ADRESU SE PÍŠÍ OHLASY NA TENTO PRODUKT. JĚŠTĚ JEDNOU DĚKUJI, S POZDRAVEM KLUCHOVÁ M

 8. 5 z 5

  :

  Píši Vám jako lékař, který si u Vás objednal extrakt z Reishi pro svoji maminku. Mohu potvrdit, že vyšší dávky Vašeho Reishi extraktu ochrání před negativními účinky radioterapie.
  MUDr. Jan K.

 9. 5 z 5

  :

  Věk 66 let, diabetes II. stupně, měl jsem vysoké hodnoty při měření cukru, které dosahovaly až 20,7. I při zvýšení dávek inzulínu hodnoty neklesaly. Nyní po týdenním užívání ráno na lačno 1 tobolky ganodermy extraktu se hodnoty snížily na 11 až 13. Jsem velice překvapen, jak asi extrakt dobře působí a doporučuji ho všem diabetikům.

 10. 5 z 5

  :

  Srdečně Vás zdravím ,chci Vás touto cestou informovat ,že Ganoderma opravdu zabírá u mě protři bušení srdce i jako přírodní čistič střev,dodává energii a dle mé klientky ,které jsem Ganodermu doporučila a vybrala již dvě krabičky ,ji míjeli veškeré chřipkové infekce. Vlčková Zdenka Šumperk Kosmetické služby

 11. 4 z 5

  :

  Nora Hoffmannová – 38let
  – problémy s vysokým krevním tlakem, únavou, občasné kožní dermatitidy
  Tlak mi to zpravilo úplně, cítím se lépe, tak mám i dobrou náladu, pleť mám krásnou, problém to vyřešilo, upravilo mi to i střevní mikrofloru a reakce na mne po 2měsíčním užívání, že vypadám mladistvě, svěže a celkový ohlas je pozitivní.

 12. 5 z 5

  :

  Užívám Reishi extrakt Superionherbs 7 měsíců, za tuto dobu se díky této houbičce snížil marker PSA na minimum.
  Daniel Žák

 13. 5 z 5

  :

  Reishi kupuji pro svou maminku, která je po onkologické operaci. Reishi je skvělá a udržuje její imunitu v pozoru a odolává tak bez problémů virózám, chřipce atd. Dávkování 3x denně jedna kapsle. Osobně si myslím, že jí pomáhá hodně i na psychiku. Já jsem si koupila Chitomax a během 4 týdnů jsem shodila 3 kg. Váš obchod je spolehlivý, dodání je rychlé. Rozhodně budeme i nadále vašimi zákaznicemi.
  Lucie Bílá, Kladno

 14. 5 z 5

  :

  Kapsle Reishi jsem koupila (3 balení) mamince jako dárek. Neměla vůbec chuť k jídlu a v podstatě nejedla. Po týdnu se stav zlepšil, získala znova chuť žít. Dokonce při kontrole byly zjištěny zásadně nižší hodnoty tlaku a cukru Věřím, že jí to zlepšilo i imunitu.
  Míla Pechová

 15. 5 z 5

  :

  S Reishi extraktem i spórem jsme velmi spokojeni. Na to, jak se u nás na horách střídá počasí, tak naš organismus všemu odolává.
  Karel K.
  Harrachov

 16. 5 z 5

  :

  Se spórem Reishi superion jsem velice spokojen, po užívání lépe spím, cítím se více odpočinutý a zvýšila se má fyzická a psychická výkonnost.
  Libor Suchoň

 17. 5 z 5

  :

  Dobrý den, musím poděkovat. Reishi spór s extraktem jsem nasadil měsíc před radioterapií 3x denně a neměl jsem naprosto žádné problémy. Kapsle užívám stále. Děkuji. Rozhodně budu všem doporučovat.

 18. 5 z 5

  :

  Jako zubařka jsem měla na podzim úraz. Vrták mně vjel do prstu a rána se nechtěla 3 měsíce hojit ani s antibiotiky. Tak jsem nasadila po 2 kapslích ráno a večer reishi a cordyceps k antibiotikům a rána se za 14 dnů zahojila. Děkuji za dovoz a příznivou cenu takto kvalitních produktů.

 19. 5 z 5

  :

  Po přečtení účinků hub jsem se rozhodla pro Reishi extrakt a spór. Po třech měsících užívání mám více energie, ráno vstávám daleko více odpočatá než dříve, práce mě baví a mám i lepší náladu. Nenechám se vůbec vytočit a to ani manželem. Už to začal studovat. Stávám se Vaším pravidelným odběratelem a manžel asi brzo také. Žehuňková

 20. 5 z 5

  :

  S Cordycepsem a Reishi jsem spokojen. Podle partnerky už nejsem bručoun, osobně to nevnímám, ale prý jsem o hodně ve všem lepší. Také jsem za 3 měsíce zhubl 5 kilo. Určitě se cítím o dost lépe. Užívám ráno před snídaní 2 kapsle cordycepsu a reishi a potom odpoledne také.

 21. 5 z 5

  :

  Vaše preparáty užívám už dva měsíce a možná by bylo dobré, abych se svěřil se svými zkušenostmi. Musím uvést, že celkově se cítím dobře. Mám pocit nárůstu životní energie, zlepšené tělesné i duševní kondice. Ovšem to jsou pouze pocity a tušení, které mohou být klamné. Může se jednat o placebo efekt, který po určitou dobu dokáže způsobit zlepšení zdravotního stavu pacienta. Proto bych byl opatrný a nedělal ukvapené závěry po tak relativně krátké době.
  Nicméně je tady ještě jeden efekt, který je nad veškerou pochybnost objektivní. Jedná se o poměrně rasantní ústup stařeckých skvrn, speciálně na vrchních stranách rukou. Tyto jaterní skvrny byly již z velké části reliéfní, vystupovaly nad povrch pokožky a obsahovaly zhrublou tkáň. Momentálně je stav takový, že skvrny jsou sice ještě barevně odlišené od pokožky, ale již z ní nevystupují. Zjednodušeně by se dalo říct, že jsou téměř pryč. A to mi dává velkou důvěru a naději, že extrakty fungují, a že se mohu dočkat ještě lecjakého zlepšení v dalších oblastech.
  Zatím jediným negativem je, již dříve zmíněná, zvýšená frekvence močení, která stále trvá.
  Celkově tedy mohu říci, že převládá spokojenost a dokonce uvažuji o zařazení dalšího extraktu (Cordyceps).

 22. 5 z 5

  :

  používám Ganodermu Reishi teprve 14 dní. Přestože mám kolem sebe dost lidí s chřipkou a i anginou – já zatím nic a to jsem byl vždy jeden z prvních na kom si bacily pochutnaly. Je mi 60 let a zmírnila se mi bolest v koleni, jsem nadšenej. Budu pokračovat a jestli to bude i nadále dobrý – zase se ozvu.

 23. 5 z 5

  :

  Dobrý den. Je mi 72let. Přípravky které jsem užívala jsem uvedla v kolonkách. Ganodermu jsem užíval z počátku první týden 1tobol. další týden 2tobol denně.Sibiřskou Čagu 2xdenně 1tobolku. Fenuprim přesně podle návodu. Všechny tyto přípravky jsem na sobě pozorovala s velmi dobrým účinkem. Nebyla jsem celý rok nemocná neměla jsem ani rýmu . Dosti jsem trpěla na onemocnění horních cest dýchacích a to též se neobjevilo po celý rok. Byla jsem víc aktivní. U Fenuprimu jsem zaznamenala velice dobré ůčinky na trávicí soustavu. Přestala jsem trpět na zácpy a zhubla jsem nějaká kila. Budu si chtít objednat opět Ganodermu extrakt. Velice Vás zdraví M. Kluchová Ještě dodatek. Přípravky jsem užívala vždy do dobrání a poté navazovala další. Nebrala jsem to vše najednou. Neví zda jsem to dělala dobře.

 24. 5 z 5

  :

  Dobrý den, objednala jsem manželovi Ganoderma Reishi Extrakt k následné rekonvalescenci po chemoterapiích. Užívá 2 tobolky ráno nalačno a 2 tobolky odpoledne mezi jídly už dva měsíce. Není tolik unavený, má lepší chuť k jídlu, není už tolik podrážděný a zlepšil se mu vysoký krevní tlak. A hlavně v období chřipek neomarodil a to měl oslabenou imunitu. Zdá se, že užívání Reishi s 1000 mg céčkem mu prospívá. Budu nadále objednávat.
  S pozdravem Markéta D.

 25. 5 z 5

  :

  Jsem velmi ráda, že jsem objevila vaše produkty.Začala jsem brát Ganodermu Reishi.První, co jsem zaznamenala byl spánek.Spím celou noc velice kvalitní a tvrdý spánek.Dříve jsem se několikrát za noc budila.Mám astma a trápil mě kašel.Kašel prakticky úplně ustal a začala jsem odhleňovat.Cítím i více energie.Po těchto zkušenostech si u vás objednán ještě Cordysep.Děkuji Milena

 26. 5 z 5

  :

  Dobrý den pane Štěpko, pro užívání Reishi spolu s Cordycepsem jsem se rozhodla ze dvou důvodů: 1) Před 5 měsíci jsem přestala být příležitostným kuřákem, a tak mi přišlo dobré pomoci organismu s detoxikací. 2) V roce 2009 jsem si na lyžích přivodila úraz kolena, během dvou let následovalo 5 operací se kterými souvisela i preventivní „léčba“ trombózy spočívající v aplikaci 5 x 120 injekcí heparinu. Od té doby trpím chronickou kopřivkou a také asi 10 alergiemi, na které jsou lékaři krátcí. Alopatická medicína mi nepomohla problém odstranit a kortikoidové masti a další jiné léky, ho navíc po vysazení jen zhoršovaly. Při radě zkusíme antidepresiva jsem se zalekla a rozhodla se pro hledání alternativních způsobů léčby. Od léčitele, přes bylinky až studium psychosomatických příčin, přes meditace a práci s myslí jsem se dostala až k čínské medicíně, která doporučuje právě Reishi. Už dříve jsem o tomto zázraku přírody slyšela, a před pár lety jsem také byla svědkem toho, jak mamince mojí kamarádky prodloužila život. Poté co jí lékaři diagnostikovali rakovinu slinivky a otevřeli jí v posledním stádiu nádoru, nedávali jí více než 3 měsíce života, což byla nejoptimističtější prognóza. K našemu překvapení maminka po podávání 5 tablet 2x denně začala přibírat na váze a žila ještě celé 2 roky, bez jakékoliv doplňkové léčby kterou maminka kamarádky odmítla. Reishi jsem si dříve možná i právě proto spojovala hlavně s léčbou rakoviny. Letos jsem si o ní přečetla, že dokáže léčit i alergie, a tak jsem se rozhodla do svého zdraví zainvestovat a to v kombinaci s Cordycepsem, který má právě podpořit detoxikaci plic a dodávat energii atd. Koupila jsem hned 2 balení od každého, tedy Reishi i Cordycepsu, a začala jsem je užívat spolu se svým téměř dospělým synem, který trpí problematickou pletí a občasným exémem. Už první den jsem na sobě pozorovala změny v náladě, nic mě nerozhází tak jako dřív, jako bych byla tak nějak víc nad věcí. Ale hlavně jsem začala vylučovat poměrně dost velké množství hlenu, který se očividně vydal z plic na cestu ven. První tři dny jsme měli oba dva průjem – nic hrozného, který ale 4. den skončil. Ve 2. týdnu užívání, kdy jsem měla přemíru energie a cítila se čím dál tím lépe, se mi kopřivka zhoršila, ale nyní, ve 4. týdnu je téměř úplně pryč. Synovi zmizel exém na předloktí a zlepšila se mu pleť i soustředění ve škole. Prodělali jsme oba dva chřipku ve 3. týdnu užívání, ale na rozdíl od člověka který nás nakazil, nás kašel přešel po týdnu, a poté co pominuly teploty jsme se téměř bez únavy vrátili zpátky ke všem aktivitám včetně sportu. Díky všem těmto účinkům vím, že Vaše produkty jsou skutečně velice kvalitní, a rozhodla jsem se je nyní už s celou rodinou konzumovat dlouhodobě, tzn. min. jeden rok, protože tělo nám za to děkuje celkovým lepším zdravím. Na Reishi už zkrátka nedám dopustit! S díky Eva Bradáčová
  22.5.2016 doplnění recenze Reishi má další neuvěřitelné výsledky. Zmizela mi cysta na vaječníku a synovi se prakticky přestaly vyskytovat migrény. Mamince se snížil tlak i cholesterol a já netrpím svou obvyklou pylovou alergií. Takže jsme nadmíru spokojeni. Věřím, že i v budoucnu získám spoustu dalších věrných uživatelů tohohle zázraku. Dávkování: Cysta po 3 měsících užívání 2tbl reishi 2x denně a jeden cordyceps dvakrát denně zcela zmizela. Lékař se dost divil. Syn je nyní úplně bez migren. Resp. měl lehkou před 14 dny, ale nerozvinula se úplně. Mamince klesnul tlak a cholesterol, a moji neteri to neuvěřitelné zlepšilo psychiku. Takže tak.

 27. 5 z 5

  :

  Dobrý den. Po nastudování článků o účincích hub jsem se na doporučení p. Štěpky rozhodla vyzkoušet Ganodermu Reishi extrakt. A chtěla bych mu velice poděkovat, neboť po měsíčním užívání1+1 se mi zlepšil spánek, celkově jsem se zklidnila. Vrátila se mi chuť k jídlu , celkově se cítím velice dobře.Dokonce se mi upravil a ustálil tlak.Vzhledem k tomu, že mi občas bolí klouby a svaly (54 let), tak společně s reishi vyzkouším i další preparáty, např. Cordyceps. Tímto chci p. Štěpkovi poděkovat za ochotu, vstřícnost a naprosto dokonalé seznamování se s produkty. Z mojí strany naprostá spokojenost. Děkuji Lenka.

 28. 5 z 5

  :

  Na doporučenie známeho užívať extrakt huby Reishi pri onkologickom ochorení som začala po internete pátrať po produktoch s obsahom huby Reishi. Našla som mnoho stránok s ponukou. Rozhodla som sa pre Reishi z Vašej ponuky, nakoľko som presvedčená o kvalite, ktorú ponúkate. Nie je Reishi ako Reishi. Syn užíva Reishi Superionherbs už 3.-tí mesiac a počas radio a chemo terapie sa cítil dobre, mal dobré krvné výsledky (žiaden posun v krvnom obraze, dobré pečeňové testy, minerály). Náš plán je dlhodobo v užívaní pokračovať, pretože verím v protinádorové účinky huby reishi. Ďakujem Šenšelová

 29. 5 z 5

  :

  Dobrý den, Ganodermu extrakt jsem začala užívat 10 dní před ozařováním 2×2 tobolky denně a užívám takto doteď. Zítra mám poslední den ozařování a lékařka je velmi spokojená se vzhledem ozářeného místa…budu v mírnějších dávkách užívat nadále.

 30. 5 z 5

  :

  Dobrý den
  kúpil som Ganoderma Reishi pre manželku,a je velmi spokojná je je to velmi dobrý produkt.

 31. 5 z 5

  :

  Dobrý den,moje maminka užívá Reishi extrakt 2x2tbl. i Reishi spor2x1tbl.-denně, od dubna letošního roku-v té době byla ukončena-respektive pozastavena chemoterapie pro špatnou snášenlivost.Má metestázy na játrech.Čekali jsme na výsledky CT vyšetření-výsledek=regrese!!!Ve zmíněné době a i nadále probíhá bioléčba.Asi před měsícem jsme přidali i Cordyseps extrakt 2x1tbl..Jsem přesvědčena o účinku těchto mediciálních hub,pokračujem nadále-tedy i já -čeká mne operace prsu.Ve chvíli,kdy jsem se to dozvěděla,začala jsem užívat Reishi a věřím,že pomůže i mně. Děkuji Dagmar S.

 32. 5 z 5

  :

  Hezký den, Ganodermu Reishi užívá moje 11letá dcera již třetí měsíc. Trpěla celoroční alergickou rýmou, která se projevovala neustálým kýcháním, otokem očí a ucpaným nosem.Nyní je bez příznaků. V užívání budeme určitě pokračovat. Jana

 33. 5 z 5

  :

  Zatím jsem využívala 1.balení,cítím se dobře,jenom ,mě stále bolí klouby na prstech na rukách.Sice to trochu povolilo,ale ještě to není ono.Snad to bude lepší po 2 balení.Věřím tomu.Moc Vám děkuju ,dlouho jsem lesklokorku lesklou scháněla a konečně je tady.Majka

 34. 5 z 5

  :

  Dobrý den, jsem velmi potěšená, že jsem objevila zrovna vaše produkty. Je mi 58 let,žádná viroza doprovázená bolestmi kloubů se mi nevyhnula, ale nyní, co užívám Canodermu extra a Canodermu Spor, doplněnou o BetaGlukany se cítím, jako bych byla o několik let mladší a boj s nákazou je snad i minulost.Preventivně beru od každého produktu 1 kapsli ráno na lačno.Velkou výhodou je, že nejsou žádné nežádoucí účinky. S pozdravem Ivana 18.11.2016

 35. 5 z 5

  :

  Dobrý den, Ganodermu Reishi mi doporučila známá. Mám problémy s bolestmi nohou a úpony. Také mám problémy s karpálním tunelem. Revmatologické a další vyšetření jsou v pořádku. Gandodermu Reishi jsem užívala 2 tobolky ráno a 2 večer. Po využívání celého balení jsem pocítila úlevu od bolesti, ráno se mi mnohem lépe vstávalo a celé tělo bylo pružnější a bolest menší. Rozhodla jsem se objednat další balení Gandodermy a objednám si také Sibiřskou Čagu. Děkuji za kvalitní výrobky, Zdenka

 36. 5 z 5

  :

  Dobrý den,Genodermu Reishi jsem objednala manželovi,který má potíže s tlakem a nemocná střeva,jeho celkový zdravotní stav nic moc.Po užívání Reishi téměř 3 měsíce se začíná stav zlepšovat.Jsem za to moc ráda a objednávám další várku.O účincích Reishi jsem se dozvěděla ve snídani s novou.Děkuji a věřím .J.Bartoňová.

 37. 5 z 5

  :

  Dobrý den, užívám Reishi dva měsíce, 1 tobolku ráno na lačno, měla jsem problémy s únavou, spánkem, , psychické problémy, nedostatek energie.Nyní se cítím podstatně lépe, necítím se unavená, plná energie, připadám si, že mám radost ze života, v obličeji nejsem oteklá, vlasy lepší kvalita, připadám si prostě svěžejší, myslím, že i psychika se začíná zklidňovat. V užívání Reishi budu nadále pokračovat.Jana B., 49 let

 38. 4 z 5

  :

  Nelze s určitostí posoudit, zdravotní stav se určitě nezhoršil, spíše zlepšil, ale jestli je to v závislosti na účincích houby či jiných leků. Každopádně budeme houbu dále brát.

 39. 5 z 5

  :

  Doporučila jsem Red Reishi Exstrakt kamarádce, tak začala ho zárovně se mnou užívat, začaly ji bolet kolena po třech dnech přestaly bolesti pak začaly bolet ramena a zase se to opakovalo a přestalo. Kamarádka i já jsme zatím spokojeni a věříme obě, že se uzdravíme.

 40. 5 z 5

  :

  beru třetí týden a zatím nepozoruji žádné účinky.Snad zlepšení spánku.

 41. 5 z 5

  :

  Jsem emeritní tanečnice, mám 64 let a mé původní povolání i 12-létá výuka tance se na mně „podepsalo“ a rovněž „onkologická zkušenost“.K velkému vyčerpání přispělo i následné několikaleté opatrování mé stařičké a nemocné maminky. O CORDYCEPSU a dalších vašich produktech jsem se dozvěděla na internetu.Začala jsem jej brát k CELADRINU, který mi pomohl k obnovení chrupavky v kloubech.Potřebovala jsem zvýšit však i vitalitu a zde mne velmi podpořil CORDYCEPS.Měsíc jsem jej brala 2x denně jednu tobolka a protože jsem si brzo zakoupila i REISHI a HERICIUM, beru nyní CORDYCEPS a REISHI ráno, odpoledne ještě REISHI a HERICIUM – proti stresu a k posílení paměti .Jsem s produkty velmi spokojená, vitalita se zlepšila i mnohem lépe se cítím ve strsových situacích. Vaše produkty doporučuji v rodině i mezi přáteli.

 42. 5 z 5

  :

  Ganoderma Reishi mi pomohla při neustále se opakujících migrénách. Jaterní testy, které jsem měla zvýšené po prodělané borelióze jsou zpět v normálních hodnotách. V užívání budu i nadále pokračovat.

 43. 5 z 5

  :

  Ganodermu jsem si zakoupila, protože jsem se nenechala naočkovat proti chřipce a raději jsem chtěla vykoušet účinky nějaké kvalitní Reishi. Ganodermu jsem brala od půlky října po jedné tobolce. I když jsem se pohybovala ve společnosti smrkajících a kašlajících marodů, nemoc se mi vyhnula, takže jsem moc ráda a doufám, že tomu tam bude i nadále.
  D. Kupková

 44. 5 z 5

  :

  Spotřeboval jsem zhatím 2 dávky balení produktu Ganeoderma Reishi a mohu potrdit, za začíná pravděpodobmě účinkovat. Glykémie se mi snížila z 8,1 na 6,4 mmol/l a také i všechny ostatní hodnoty krevního obrazu se pravbděpodobně zleopšují, byly zcela bez problémů. Proto jsem si objednal další 2 balení a začínám věřit, že se zlepší i ostatní mé neduhy – krevní tlak, ICHS a možná i bolest kloubů a celková vitalita ! Děkuji, Milan Sládek

 45. 5 z 5

  :

  Dobrý den, užívám Red ReishiExstrakt jsem čilá a zdravější. Dříve jsem bývala velmi často nemocná, teď okolo mne jsou samí marodi, jen já jsem fit.Nemocná jsem byla jen mezi svátky. Rozhodla jsem se, že ji budu užívat celý rok a pak se uvidí. Taky jsem ji doporučila kamarádce a taky ji bude užívat celý rok se mnou.Již po měsíci ji přestali bolet kolena a je taky čilejší. Všem doporučuji.

 46. 5 z 5

  :

  Věra – 44. let
  Ganodermu jsem užívala po chemoterapii a radioterapii. 2 x denně po 2 tobolkách. Přípravek jsem brala na doporučení lékaře. S pozdravem Usvaldová

 47. 5 z 5

  :

  Helena N. – 10.4.2017
  Dobrý den,
  Reishi Extrakt jsem si koupila před zimou a teď – po jejím konci – můžu říct, že jsem neměla celou zimu opravdu ani rýmu. Celkově jsem se cítila lépe a zdálo se mi že i psychicky zvládám lépe všechnu tu tmu a zimu. Doporučuji:-).

 48. 5 z 5

  :

  Dobrý deň, je mi 72 let. brala som reishu za 600 kč a nic som nepocitila.
  Kamaradka mi doporučila tuto a po vyuzivani necelých dvou baleni se mi zlepsilo astma,
  dycham prakticky normalne, zmizela mi vyražka, zlepsila sa štítná žláza.
  Mám výbornou náladu a chuť do života. Děti mi říkají mami ty jsi jako vymeněná.
  Moc vám dakujem
  Irena Gomabrová, Jablonec nad Nisou

 49. 5 z 5

  :

  Dobrý den. Ráda přispěji vlastní zkušeností s užíváním Ganodermy a Cordycepsu. Léta se potýkám s těžkým astmatem, alergiemi a autoimunitním onemocněním. Nejhorším obdobím pro mě vždy bylo jaro, kdy se objevily první alergeny a s tím nastoupily potíže s dýcháním, otoky očí a nekontrolovatelná rýma. Po 3 měsíčním užívání Ganodermy Reishi a Cordycepsu letos prožívám radost z nástupu jara. Nejsem oteklá, nemám rýmu a hlavně se mi dobře dýchá. Ustoupily bolesti kloubů. Za toto zlepšení skutečně vděčím Ganodermě a Cordycepsu. Po kontrole na klinice mi byly sníženy dávky kortikoidů, což je velké vítězství. Ganodermu a Cordyceps užívám 1x denně po 1 tabletě. Rozhodně budu v užívání přípravků pokračovat. Jana Novotná

 50. 5 z 5

  :

  Dobrý den, je mi 59 let, léky jsem, žádné nebrala, relativně zdravá babička 5 vnoučat. Mé trápení nastalo asi před rokem, kdy mě lékař zjistil, že mám zvýšený cholesterol – předepsal mi vysokou dávku léku – Rosukard. Začalo to vyrážkou, nohy, hrudník a také vlasy – léčeno u kožního lékaře kortikoidy. Dále, křeče ve svalech v nohách, bolesti kloubů, popraskané žíly na nohách – modřiny. Boule po těle, vysoký krevní tlak, dušnost – léčena na plicním. Na jakýkoliv lék jsem reagovala astmatickým záchvatem a svědivou vyrážkou. Velmi vážný problém s pamětí. Pokud se mi podařilo spát 3 hodiny byla jsem ráda, protože jsem celou noc běhala čurat – léčena na urologii. Měla jsem pocit, že uvnitř hořím, nesnesla jsem být přikrytá. Silná bolest kyčelního kloubu – jezdila jsem na masáže. Pendlovala jsem mezi lékaři. Při životě mě drželo jídlo a spánek. Můj lékař mi napsal antibiotika. Po prvním prášku jsem seděla v křesle s mobilem, zda jsi mám zavolat záchranku. Pak jsem si šla přečíst příbalový leták léku na cholesterol. Došlo mi, že mám všechny nežádoucí příznaky uvedené v letáku, chyběl mi už jen ten kolaps. Lék jsem vysadila. Na internetu jsem zjistila, že nejsem jediná. Objednala jsem se na alergologii k lékaři, který se zabývá také alternativní medicínou. Doporučil mi Ganodermu – Red Reischi – 2 tobolky. Po 3 týdnech se mi srovnal tlak. Užívám si, že mě zebou nohy. Zmizela dušnost, vyrážka a boule po těle. Dobírám krabičku, cítím se dobře, bezvadně spím a opět se mi zdají sny. Je to poprvé, kdy se vyjadřuji na nějakých stránkách, třeba moje zkušenost také někomu pomůže. Budu dále pokračovat v užívání tohoto produktu. Děkuji za rychlé dodání produktu a komunikaci.

 51. 5 z 5

  :

  Dobrý den, ráda bych se podělila o své zkušenosti s užíváním Reishi. Jsem těhotná, nyní 36. týden, Reishi užívám 2,5 měsíce – pomohla mi dostat se z virózy, tlumí změny nálad a navozuje pohodu, dále jsem i v pokročilém těhotenství daleko čilejší a zvládám více věcí než před začátkem užívání. Rozhodně doporučuji.

 52. 5 z 5

  :

  Vladimír V. 70 let 19.6.2017
  Ganoderma Reishi Extrakt užívám asi jedena půl.měsíce Mám revmatoidní artritidu, psoriaris,a žilní nedostatečnost v dolních končetinách./nejsem diabetik/.
  Lupénka mi téměř zmizela,
  bolesi kloubů se zmirňují, otoky nohou už nemám a cítím se daleko lépe. Užívám 2 kapsle ráno před snídaní a další 2 kapsle odpoledne mezi jídly. K tomu přidávám 1-0-1 reishi-ganoderma spor plus BetaGlukan 1-0-1. Výborný produkt po kterém se cítím daleko lépe než ped užíváním.
  Tyto skvělé produkty jsem našel náhodně na webu a jsem velice rád.

Přidat recenzi