Lunární diář 2023 4.93/5 (69)

Diář dáváme jako dárek k objednávkám nad 1000 Kč – 1ks a k objednávkám nad 3000 Kč dáme 2 ks. Diáře máme omezené množství a přidáváme ho tedy do doby než rozdáme co máme 

Filosofie diáře: Barvy léčí. Spirály nás vedou do středu. Uvědomění si ročních cyklů nás spojuje s přírodou. Slunce nás ovlivňuje skrze 12 archetypů. Každý rok nese své téma. Luna nás učí  žít v souladu s časem a pečovat o své tělo. Spojení mužského a ženského principu nám svědčí. 

Ze spirály lunárního diáře můžete vyčíst:

1/ V jaké fázi je luna (dorůstající, ubývající, úplněk, novoluní).
2/ Kdy bude úplněk a kdy novoluní. Přesné datum a přesný čas jsou uvedeny jak v obrázku tak v textu pod obrázkem.
3/ Jakým znamením luna právě prochází. Značky astrologických znamení najdete v diáři vzadu při popisu lunárních vlivů.

Velikost: 21x11cm, 32 stran.

 • Plánovač 2022 najdete tradičně na začátku. Plánovač 2023 je na konci diáře. Plánovače jsou barevné, přehledné a měsíce jsou seřazené v kruhu.
 • V plánovači najdete na jednom místě všechny úplňky, novy, slunovraty a rovnodennosti v roce a informaci o změně času.
 • Již tradičně uvádíme základní údaje o tom, jak luna ovlivňuje naše tělo a orgány, a krátký návod, jak pro sebe využít přibývající či ubývající fázi měsíce…
 • Svátky jsou zařazené jak k jednotlivým dnům v diáři, tak i na na jeho konci podle abecedy. Lehce tak najdete lidi, které máte rádi.

Ohodnoťte článek

Redakce webu Superionherbs.cz: zobrazit autory.

5 komentářů v “Lunární diář 2023

 1. danuse.zapletalova píše:

  Jako každý rok, tak i letos jste připravili pro své věrné zákazníky úžasný kalendář. Věřím, že si v něm budu moci po celý příští rok listovat a čerpat další nové informace. Přeji celému kolektivu krásný adventní čas a pevné zdraví v novém roce!

 2. Dagmar Pechholdová píše:

  Dobrý den, ráda čtu Vaše články. Jsou velmi erudované a stále mě utvrzují v náhledu, že zakoupením Vašich produktů neprohloupím. Váš Lunární kalendář mě nadchl a asi budu uvažovat o koupi nějakých výrobků na posílení zdraví. Přeji hodně úspěchů ve Vašich aktivitách informovat o zajímavých léčebných postupech. Jste v tom fakt dobří. Dagmar Pechholdová

 3. M. Nedbalová píše:

  Určitě by se mi tento kalendář líbil. Proto jsem si objednala zboží přes 3.000,-Kč abych dostala 2 ks. Ten druhý bych darovala někomu k Mikuláši nebo k svátku. Snad se na mě dostane….
  Děkuji moc předem, M. Nedbalová.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *