Přirozená cesta k hubnutí
Co je CHITOMAX
ChitomaxTM je vysoce kvalitní chitosan, který byl speciálními patentovanými postupy upraven tak, aby se zlepšila jeho rozpustnost v žaludeční kyselině a zvýšila jeho schopnost vázat tuky.
Standartní Chitosan se musí úplně rozpustit v žaludeční kyselině, aby mohl účinně působit, což trvá u standartních produktů z chitosanu minimálně 60 minut.
V laboratorních podmínkách bylo změřeno, že ChitomaxTM mnohem účinněji váže triglyceridy než jiné chitosanové produkty. ChitomaxTM účinkuje plně už 1 minutu po požití.
Takto zvýšená účinnost je zajištěna vysokou rychlostí s jakou se ChitomaxTM rozpouští v žaludku, vysokou hustotou a molekulární hmotností ChitomaxuTM. ChitomaxTM tak může být užíván s jídlem nebo těsně před ním, na rozdíl od běžných chitosanových produktů, které je třeba užívat nejméně 30 minut před jídlem.

Princip působení
Je známo, že viskózní vláknina a zejména chitosan působí na metabolismus tuků, snižuje vstřebávání cholesterolu ze stravy a váže se na žlučové kyseliny, a tím snižuje hladinu škodlivého cholesterolu v krvi. Na rozdíl od ostatních druhů vlákniny, ChitomaxTM po styku se žaludeční kyselinou získává pozitivní náboj. Kationty, které takto vzniknou, mu dávají právě schopnost vázat tuky na rozdíl od jiných druhů vlákniny.
U ChitomaxuTM byla fyzikální struktura chitosanu upravena, takže polymer je otevřen k rychlejšímu průniku ke skupinám aminokyselin, což vede k zrychlené rozpustnosti v žaludeční kyselině. Proto má ChitomaxTM tak mnohem vyšší schopnost vázat tuky než běžné produkty s chitosanu.
Podrobný leták k produktu
CHITOMAX
Chitomax nepůsobí zdaleka jen jako pomocník hubnutí. V tradiční čínské medicíně TCM je chitosan používán už po staletí k léčbě celé řady zdravotních problémů. Chitomax v sobě spojuje léčivé účinky standartního chitosanu, ale má několikanásobně vyšší účinnost a díky okamžitému působení (1 minuta) zvyšuje uživatelský komfort.
Hubnutí
Při průchodu do tenkého střeva se vytvoří gelová struktura, která okolo částic tuku vytvoří ochranou mřížku. Přirozeným způsobem tak podporuje hubnutí.
Střevní mikroflora
Obnovuje mikroflóru zažívacího traktu a odstraňuje dysbakteiózu. Normalizuje trávicí proces. Díky kladnému náboji zabraňuje osvojení záporně nabitých tuků, spojuje se s nimi a odstraňuje je v nezměněné podobě spolu s výkaly.
Krevní tlak
Snižuje krevní tlak, odstraňuje negativní působení kuchyňské soli (NaCI) při hypertenzi. Tento efekt je podmíněný tím, že Chitosan (kladný iont) se spojuje s iontem chóru z kuchyňské soli (záporný iont) a odstraňuje ho spolu se stolici a zabraňuje vytvoření angiotenzinu =látky vyvolávající prudké stažení cév, které způsobuje zvýšení arteriálního tlaku
Cholesterol
Snižuje hladinu lipidů (tuků v krvi), tedy i cholesterolu na normu, spojuje se s žlučovou kyselinou, pomocí níž se cholesterol vstřebává
Očista organizmu
Zabraňuje vstřebávání škodlivých složek potravy organismem a vylučuje toxické látky (soli těžkých kovů – olovo, rtuť, kadmium, radionuklidy, chemická barviva).
Rakovina
Chitomax má alkalické pH, proto vytváří vhodné prostředí na aktivizaci lymfocytů, které ničí cizorodé a zhoubné buňky, Je tedy imunokorektorem.
Protože je schopný přilnout k vnitřnímu povrchu cév, zabraňuje metastazování rakovinových buněk, v lymfatických a cévních cestách brání jejich přenosu do dalších orgánů
Potlačuje rakovinovou intoxikaci, obnovuje apetit, zabraňuje rakovinové kachexii (rychlé ztrátě váhy nemocných se zhoubnými novotvary). Vhodné kombinovat Duanwood Red Reishi.

Cevní systém
Zlepšuje mikrocirkulaci tkaniv, odstraňuje stažení cév zejména nejmenších kapolár. Zlepšuje drenážní vlastnosti (schopnost očisty) lymfatického systému, který je hlavním místem hromaděni toxických látek a nejhůře se poddává detoxikaci, očišťuje vnitřní stěny cév.
Prevence diabetu
Snižuje hladinu cukru v moči a u nemocných s nadbytečnou váhou působí jako profylaktický prostředek při riziku vzniku cukrovky.
OBJEDNAT CHITOMAX
Věrnostní program
Za každý nákup dostanete od nás na váš účet určitý počet bodů, ty pak při dalším nákupu můžete využít pro snížení celkové ceny nákupu.
Poštovné zdarma
Poštovné zdarma pro všechny objednávky nad 1000 Kč. Pro objednávky do 1000 Kč účtujeme poštovné 90 Kč.
Rychlé doručení
Všechny objednávky přijaté v pracovní den do 17 hodin vám budou doručeny následující pracovní den.
OBJEDNAT CHITOMAX
PROHLÁŠENÍ O OCHRANĚ OSOBNÍCH ÚDAJŮ
Prohlášení o nakládání s osobními údaji
Tyto zásady se vztahují na dodržování práva na soukromí z hlediska ochrany osobních údajů a to v souvislosti s těmito webovými stránkami.
Osobní údaje jsou zpracovávány způsobem zaručujícím soulad se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a o změně některých zákonů, ve znění pozdějších předpisů. Při zpracovávání osobních údajů dbáme na dodržování norem zabezpečení a důvěrnosti.
Za obsah a uplatňování ochrany soukromí na dalších webových stránkách, na které na našich stránkách odkazujeme, odpovědnost nepřebíráme. Žádné odkazy na našich stránkách nejsou skryté. Z důvodů statistického hodnocení návštěvnosti našich webových stránek jsou nástroji třetích stran sledovány a uchovávány údaje pro statistické vyhodnocování návštěvnosti. Dále upozorňujeme, že z důvodu usnadnění procházení a orientace v těchto stránkách využívají stránky technologii cookies. Cookies jsou data, která se ukládají přímo v technickém zařízení, ze kterého jsou tyto stránky prohlíženy. Osobní údaje dále zaznamenává poskytovatel internetové konektivity a poskytovatel hostingových služeb tohoto serveru.
Tyto údaje zaznamenává na svou vlastní zodpovědnost, je vázán předpisy o důvěrnosti. Údaje o návštěvnících tohoto serveru smí zpřístupnit pouze a jenom v případě, že mu to ukládá zákon a pouze v rozsahu, který zákon ukládá.

Provozovatel webu: Pharmacopea CZ s.r.o., Rybná 716/24,
11000 Praha 1 Staré Město tel.+420 603 457 180
email: info@superionherbs.cz