Základní pokyny k užívání sibiřské čagy

Pro co nejlepší účinek je třeba užívat čagu na lačno, nejméně 15 minut před jídlem. Ideální je ráno před snídaní. Dávkování Vzhledem k vysokému obsahu polysacharidů (přes 40 %) stačí pro preventivní užívání brát jednu tobolku denně. V případě, že chcete podpořit léčbu konkrétního zdravotního problému lze dávkování zvýšit na až 10 tobolek denně. Způsob užití Tobolky je lepší zapíjet teplou nebo vlažnou vodou – účinek je lepší než při zapíjení vodou studenou. Lze též tobolku rozpojit, obsah vysypat do hrnečku, a zalít horkou vodou – tento nápoj popíjet. Mnoho uživatelů popisuje tento způsob jako velmi účinný.

38 komentářů v “Čaga – pečování 0

 1. Anna píše:

  Zdravim,dekuji za velmi rychle vyrizeni me objednavky jako vzdy.Jsem velmi spokojena , kdyz podavate k tomu vice informaci ,ktere jsou napomocne.Vase produkty uzivam k me nemoci uz nekolik let a nemoc se lepe snasi.Proto jsem rada kdy mi jsou nabidnute nove produkty ,ktere muzu uzivat.Dekuji A

 2. Anna píše:

  Zdravim,chci podekovat za velmi rychle vyrizeni mych poradavku.Vas pristup i rady k urivani jsou moc napomocne . Preji k vasi praci ,kterou pomahate ke zdravi cloveka ,ja jsem toho dukazem i kdyz mam jeste dlouhou cestu .Chemoterapii snasim lepe a verim , ze to nepujde k horsimu.Dekuji A.

 3. Drahus píše:

  Děkuji moc za rychlé vyřízení mé objednavky.
  Čaga – četla jsem o této hoube mnoho tak vyzkouším.. Dnes poprvé. ☺️

 4. Vladislava Koutná píše:

  Dobrý den, moc děkuji za bleskové doručení, to jsem opravdu nečekala a bylo to velmi příjemné překvapení. Pěkný den V.

 5. Tibor píše:

  Děkuji za rychlé vyřízení a dodání dalších produktů a rady k jejich užívání.Přeji Vám mnoho dalších spokojených zákazníku.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *