Základní pokyny pro užívání He Shou Wu

Pro dosažení co nejlepšího účinku He Shou Wu je vhodné jej užívat v době jídla a vždy dobře zapít dostatečným množstvím vody. Vhodnější je voda teplá a nebo alespoň vlažná, účinek se zlepší.
Při preventivním užívání stačí užívat 1-2 tobolky denně, pokud již potřebujete podporu silnější, je možné užívat až 6 tobolek denně. Vyšším dávkám by se měli vyhnout lidé, kteří mají nějak nemocná a nebo oslabená játra. V tom případě nepřekračujte dávku 2 tobolky denně a neužívejte déle než 1 měsíc.

Časté dotazy

Po sportu se cítím častou unavená, někdy mě bolí svaly. Zlepší tento stav He Shou Wu?

Ano, He Shou Wu je velmi vhodné pro lidi, kteří sportují. Svými účinky zrychluje regeneraci svalů a zpevňuje šlachy a kosti.

Bývám často unavená, pomůže He Shou Wu?

Ano, He Shou Wu doplňuje játra a ledviny, navyšuje esenci a krev a tímto způsobem doplňuje naší vitalitu.

Zhoršuje se mi kvalita vlasů, padají a jsou slabé. Je vhodné He Shou Wu?

He Shou Wu pomáhá kvalitu našich vlasů zlepšovat. Dokonce umí údajně i zvrátit proces šedivění tím, že doplňuje ledviny a esenci. Vlasy by měly být pevnější a silnější.

Ráda bych si dopřála nějaký prostředek pro aktivní stárnutí. Je produkt He Shou Wu ten pravý?

He Shou Wu zlepšuje stav ledvin, které jsou za naše stárnutí spoluzodpovědné (doplňují esenci). Též pomáhá předcházet neurózám a nemocem spojeným se stářím, pomáhá tvořit kostní dřeň, zmírňuje vypadávání vlasů, vitalizuje, zlepšuje stav jater, svalů, kostí, psychiky.

Řadí se He Shou Wu mezi adaptogeny?

Ano, He Shou Wu se svými účinky řadí mezi rostliny s adaptogenními účinky.

Tabulka účinků produktů

náhled tabulky účinků s lupou