Základní pokyny pro užívání He Shou Wu

Pro dosažení co nejlepšího účinku He Shou Wu je vhodné jej užívat v době jídla a vždy dobře zapít dostatečným množstvím vody. Vhodnější je voda teplá a nebo alespoň vlažná, účinek se zlepší.
Při preventivním užívání stačí užívat 1-2 tobolky denně, pokud již potřebujete podporu silnější, je možné užívat až 6 tobolek denně. Vyšším dávkám by se měli vyhnout lidé, kteří mají nějak nemocná a nebo oslabená játra. V tom případě nepřekračujte dávku 2 tobolky denně a neužívejte déle než 1 měsíc.

Časté dotazy

Ano, He Shou Wu je velmi vhodné pro lidi, kteří sportují. Svými účinky zrychluje regeneraci svalů a zpevňuje šlachy a kosti.

Ano, He Shou Wu doplňuje játra a ledviny, navyšuje esenci a krev a tímto způsobem doplňuje naší vitalitu.

He Shou Wu pomáhá kvalitu našich vlasů zlepšovat. Dokonce umí údajně i zvrátit proces šedivění tím, že doplňuje ledviny a esenci. Vlasy by měly být pevnější a silnější.

He Shou Wu zlepšuje stav ledvin, které jsou za naše stárnutí spoluzodpovědné (doplňují esenci). Též pomáhá předcházet neurózám a nemocem spojeným se stářím, pomáhá tvořit kostní dřeň, zmírňuje vypadávání vlasů, vitalizuje, zlepšuje stav jater, svalů, kostí, psychiky.

Ano, He Shou Wu se svými účinky řadí mezi rostliny s adaptogenními účinky.