Fenuprim – základní informace

Fenuprim neslouží pouze k podpoře hubnutí. Jeho užíváním zlepšíte činnost střev, kvalitu střevní mikroflory a celkově zlepšíte metabolismus organizmu. Základní princip, kterým Fenuprim dosahuje snížení tělesné hmotnosti je ten, že zabraňuje tomu, aby se po na sacharidy bohatém jídle zvýšila hladina cukru v krvi a následně se tato glukóza přeměnila na podkožní tuk. I přes vysokou účinnost Fenuprimu doporučuji dbát vyvážené stravy a sacharidové pokrmy jíst méně. Já sám Fenuprim užívám hlavně pokud tzv. hřeším. Jestliže jsou ale sacharidy hlavní součástí vašeho jídelníčku, tak je třeba měnit návyky postupně, a pak vám Fenuprim může velmi pomoci při snižování hmotnosti.

Mechanizmus působení je podrobně vysvětlen ve videu níže.

Jak užívat a dávkovat Fenuprim

Fenuprim lze užívat těsně před jídlem (3-5 minut) a je nutné ho dostatečně zapít tekutinou, nejlépe vodou. Minimálně 2 dc, lépe však 3 dc nebo i více. V žaludku se tak vytvoří „záchranná síť”, která dokáže zachytit sacharidy obsažené v jídle. Díky vysoké účinnosti a kvalitě použitých složek lze Fenuprim užít i bezprostředně po jídle s velmi dobrým účinkem – například pokud zapomenete užít před jídlem. I pak je ale velmi důležité dostatečně pít – nejméně 0,4 dc tekutiny.

Jak funguje Fenuprim VIDEO

Tabulka účinků produktů

náhled tabulky účinků s lupou

1 komentář v “Fenuprim pečování 0

  1. Fenuprim píše:

    Objednala som si zatiaľ1 balenie vyskúšam keďže mám nadváhu o zvýšila sa mi hodnota cukru mám 68 rokov som vo výbornej kondícii športujem /chôdza,bicykel/

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *