Dva dopisy zkušeností 5/5 (7)

houba Ganoderma, doplněk stravy Duanwood Reishi Extrakt Superionherbs

Většina zákazníků píše zkušenosti s produkty přímo do recenzí pod konkrétním produktem. Někdo nám napíše email, ale většinou se jedná o krátké – několik vět – poděkování. Minulý týden nám přišli dvě delší recenze, které se souhlasem pisatelů uvěřejňujeme.

Zkušenost č.1 Duanwood Red Reishi

Naše zákaznice paní Marie nám poslala svou zkušenost s našimi doplňky stravy z reishi, o kterou bychom se s vámi rádi podělili. Přečtěte si, proč začala užívat reishi a jak jí pomohla! Paní Marie nás v září 2016 kontaktovala se zájmem o informace o blahodárných houbách. A jak to bylo dál?

„Řekla jsem si: ‚Zkusím, jestli je to pravda!‘“

Přečetla jsem si články o účincích Reishi na webových stránkách. Zajímalo mě to, tak jsem si řekla: „Zkusím, jestli je to pravda!“ A tak jsem si objednala Red Reishi. Bývala jsem hodně nemocná, každý mi říkal: „Až budeš v důchodu, budeš zdravá.“ Jenže se tak nestalo, a to jsem se doktora ptala, proč to tak není. Odpověděl: ,,To byste nesměla mít v papírech takové nemoci.“ Zkrátka, jen se tomu zasmál, že u mě to nejde.

„Po 14 dnech jsem se cítila jako znovuzrozená“

Tak jsem se pak naštvala a řekla jsem si: „Musíš něco začít dělat sama.“ Každá rada byla drahá, ale vyplatilo se to. Koupila jsem si knížku Sám sobě doktorem od Jiřího Cingroše a začala se podle toho léčit. Nemoci pomalu odcházely a já byla čím dál lepší. Ale pořád tomu něco chybělo. Jsem ráda, že do toho přišel pan Štěpka. Začala jsem s Red Reishi. Již po čtrnácti dnech jsem se cítila jako znovuzrozená, plná elánu, a tak jsem pokračovala, přidala jsem Red Reishi Spor a zkoušela jsem. Teď jsem po zdravotní stránce skoro zdravá, jen záda mě trápí, ale to jsou asi následky po úraze. Jsem však spokojená, nemám různé nemoci, jen štítnou žlázu, odvápnění, hlavně páteř. Vaše Red Reishi Extrakt i Spor budu nadále užívat ještě alespoň dva roky.

„Kamarádka neměla tolik elánu ani před 20 roky“

Reishi mi pomáhá i na paměť, tak jsem ji doporučila i známým a taky jsem ji doporučila kamarádce, která je velmi spokojená a bude užívat Extrakt zároveň se mnou. Její dcera prohlásila, že takového elánu neměla ani před dvaceti roky.

Zkušenost č. 2 Cordyceps a Hericium

Naše zákaznice paní Marťáková nám poslala svou zkušenost s našimi doplňky stravy z cordycepsu a herciia, o kterou bychom se s vámi rádi podělili. Přečtěte si, proč začala užívat cordyceps a jak jí pomohl!

“Objednala jsem si jej z důvodů dlouhodobé velké únavy”

Cordyceps jsem začla užívat od 22. 1. 2018. Objednala jsem si jej z důvodů dlouhodobé velké únavy, vyčerpání, bolesti kloubů a svalů, bolesti páteře a dušnosti . Jsem na prac.neschopnosti a lékaři zjišťují , zda se jedná o únavový syndrom, zjišťují zda nemám borelie, toxoplazmózu, chlamydie a jiné onemocnění. Navíc jsem se dozvěděla, že mi plíce fungují na 52 %. Celkově z mého zdravotního stavu jsme už byla zoufalá. Během dne jsem měla ataky slabosti, mravenčení, totální vyčerpání. Vylekalo mě to, a začala jsem mít úzkosti a deprese, chtěli mi dát antidepresiva, ale odmítla jsem. V noci jsem nemohla usnout a spát. 19.1.2018 jsem si sedla k PC a zapsala jsme do vyhledávače „únava“, a narazila jsem na přípravek Cordyceps a Hericium.

 „Cítila jsem se vitalnější, necítila jsem velké bolesti nohou, byly pohyblivější a lépe si mi i dýchalo”

K přípravkům jsem byla trochu skeptická, ale přesto jsem si je objednala, chtěla jsem už něco co mi pomůže fungovat. Po obdržení přípravku jsme si hned večer dala 3 kapsle do teplé vody, jelikož před tím jsem se cítila hodně slabá, měla jsem bolesti. Nechtěla jsem tomu věřit, ale do 30 min. jsem se cítila vitalnější, necítila jsem velké bolesti nohou, byly

pohyblivější a lépe si mi i dýchalo. Byla jsem překvapená. Druhý den jsem si dala jednu tabletu z každého přípravku, ale ten účinek už nebyl tak velký a cítila jsem i únavu.

„Nejsem úzkostlivá, lépe se mi dýchá, v noci spím tvrdě a dobře”

Vyzkoušela jsem si, že 3 tablety Cordycepsu mají u mně pozitivní výsledky, fungují, zvládnu hodně práce, nejsem úzkostlivá, lépe se mi dýchá, v noci spím tvrdě a dobře, opravdu velký pokrok na to, že neberu zatím žádné prášky. Jen když tablety jsem vynechala, opět jsem byla unavená. Každopádně je to posun velký a jsem zvědavá jak dopadnou další odběry a spirometrie, zda bude vše lepší. Cordyceps a Hericium všem vřele doporučuji. Takže nástup účinku byl hned na počátku a věřím , že bude lepší a lepší.Chci si do zásoby objednat další balení, aby užívání plynule navazovalo. Gabriela Marťáková Přečtěte si také recenze Superionherbs od uživatelů portálu Zboží.cz.

Ohodnoťte článek

Redakce webu Superionherbs.cz: zobrazit autory.

1 komentář v “Dva dopisy zkušeností

  1. Marie Réblová píše:

    Koupila jsem si Duanwood Red Reishi Extrakt a BetaGlukan a musím říci že se cítím velice v pohodě

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *